BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

HARGEYSA: Safiirka Turkiga U Fadhiya Soomaaliya Ee Fadhigiisu Yahay Muqdisho Oo Maanta Soo Gaadhay Hargeysa iyo Wadahadalada Somaliland iyo Somalia Oo Uu.. +VIDEO

safiirka_turkiga
22-11-2013 Hargeysa (Bnn) HARGEYSA: Safiirka Dalka Turkiga U Fadhiya Soomaaliya Ee Fadhigiisu Yahay Caasimada Muqdisho Oo Maanta Soo Gaadhay Magaalada Hargeysa iyo Wadahadalada Somaliland iyo Somalia Oo Uu..

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 31 August 2013 11:48
Sunday, 11 May 2014 12:03
Monday, 30 September 2013 04:29
Thursday, 06 February 2014 22:53
Friday, 27 December 2013 03:12
Friday, 01 November 2013 14:12
Wednesday, 21 August 2013 04:12
Sunday, 27 April 2014 21:15
Sunday, 19 January 2014 05:06
Wednesday, 18 December 2013 04:50