BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

HARGEYSA: Safiirka Turkiga U Fadhiya Soomaaliya Ee Fadhigiisu Yahay Muqdisho Oo Maanta Soo Gaadhay Hargeysa iyo Wadahadalada Somaliland iyo Somalia Oo Uu.. +VIDEO

safiirka_turkiga
22-11-2013 Hargeysa (Bnn) HARGEYSA: Safiirka Dalka Turkiga U Fadhiya Soomaaliya Ee Fadhigiisu Yahay Caasimada Muqdisho Oo Maanta Soo Gaadhay Magaalada Hargeysa iyo Wadahadalada Somaliland iyo Somalia Oo Uu..

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 30 September 2013 02:35
Wednesday, 27 November 2013 16:48
Thursday, 07 November 2013 05:59
Monday, 24 March 2014 11:25
Saturday, 07 December 2013 21:00
Sunday, 13 April 2014 11:13
Thursday, 05 September 2013 19:10
Thursday, 08 August 2013 20:49
Sunday, 18 August 2013 13:37
Wednesday, 08 January 2014 18:49