BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO MUUQAALKA Prof ahmed Ismaciil Samatar Oo Kulan Balaadhan La Yeeshay Jaaliyada Soomaalida Ee Gobolka Minnesota +VIDEO

x11-08-2013 Mn (Bnn) DAAWO MUUQAALKA Prof ahmed Ismaciil Samatar Oo Kulan Balaadhan La Yeeshay Jaaliyada Soomaalida Ee Gobolka Minnesota

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 14 August 2013 06:35
Wednesday, 20 November 2013 15:15
Tuesday, 18 March 2014 16:09
Tuesday, 18 February 2014 11:18
Monday, 19 May 2014 17:10
Tuesday, 18 June 2013 13:33
Thursday, 02 January 2014 15:28
Tuesday, 08 July 2014 19:54
Thursday, 12 June 2014 06:28
Wednesday, 26 March 2014 21:35