BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO MUUQAALKA Prof ahmed Ismaciil Samatar Oo Kulan Balaadhan La Yeeshay Jaaliyada Soomaalida Ee Gobolka Minnesota +VIDEO

x11-08-2013 Mn (Bnn) DAAWO MUUQAALKA Prof ahmed Ismaciil Samatar Oo Kulan Balaadhan La Yeeshay Jaaliyada Soomaalida Ee Gobolka Minnesota

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 03 March 2014 12:41
Saturday, 12 July 2014 12:18
Tuesday, 25 February 2014 09:41
Monday, 16 June 2014 07:14
Sunday, 09 February 2014 13:29
Sunday, 06 October 2013 19:08
Sunday, 02 February 2014 20:27
Tuesday, 06 August 2013 19:09
Sunday, 25 August 2013 19:08
Friday, 27 December 2013 09:54