BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO MUUQAALKA Prof ahmed Ismaciil Samatar Oo Kulan Balaadhan La Yeeshay Jaaliyada Soomaalida Ee Gobolka Minnesota +VIDEO

x11-08-2013 Mn (Bnn) DAAWO MUUQAALKA Prof ahmed Ismaciil Samatar Oo Kulan Balaadhan La Yeeshay Jaaliyada Soomaalida Ee Gobolka Minnesota

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 06 March 2014 10:57
Thursday, 01 August 2013 12:31
Thursday, 30 January 2014 07:07
Sunday, 18 August 2013 13:37
Monday, 02 September 2013 00:09
Thursday, 07 November 2013 03:51
Sunday, 17 November 2013 13:00
Sunday, 15 September 2013 14:21
Tuesday, 28 January 2014 17:10
Saturday, 16 November 2013 05:44