BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO LAYAABKA : Raysal Wasaaraha Norway Oo Ka Yaabsaday Shacabkiisa Kadib Markuu Tagsiile Noqdey Si Xaalada Dalka iyo Arragtida Dadka Ee Xaalada Nololeed U Ogaado iyo Sheekadii Dhexmartay .. +VIDEO

d11-08-2013 Oslo (Bnn) DAAWO LAYAABKA : Raysal Wasaaraha Norway Oo Tagsiile Noqdey Si Xaalada Dalka iyo Arragtida Dadka Ee Xaalada Nololeed U Ogaado

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 16 August 2013 14:18
Friday, 04 October 2013 03:33
Wednesday, 11 September 2013 21:13
Sunday, 26 January 2014 12:52
Sunday, 12 January 2014 16:22
Friday, 13 December 2013 16:04
Tuesday, 12 November 2013 23:14
Monday, 07 April 2014 23:07
Thursday, 05 September 2013 22:35
Wednesday, 04 June 2014 15:55