BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO LAYAABKA : Raysal Wasaaraha Norway Oo Ka Yaabsaday Shacabkiisa Kadib Markuu Tagsiile Noqdey Si Xaalada Dalka iyo Arragtida Dadka Ee Xaalada Nololeed U Ogaado iyo Sheekadii Dhexmartay .. +VIDEO

d11-08-2013 Oslo (Bnn) DAAWO LAYAABKA : Raysal Wasaaraha Norway Oo Tagsiile Noqdey Si Xaalada Dalka iyo Arragtida Dadka Ee Xaalada Nololeed U Ogaado

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 04 October 2013 18:48
Tuesday, 03 June 2014 13:26
Sunday, 20 April 2014 16:04
Monday, 10 March 2014 22:58
Wednesday, 30 July 2014 21:12
Wednesday, 26 March 2014 07:29
Monday, 19 August 2013 17:43
Saturday, 01 March 2014 09:35
Thursday, 01 May 2014 10:00
Thursday, 29 May 2014 12:53