BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO LAYAABKA : Raysal Wasaaraha Norway Oo Ka Yaabsaday Shacabkiisa Kadib Markuu Tagsiile Noqdey Si Xaalada Dalka iyo Arragtida Dadka Ee Xaalada Nololeed U Ogaado iyo Sheekadii Dhexmartay .. +VIDEO

d11-08-2013 Oslo (Bnn) DAAWO LAYAABKA : Raysal Wasaaraha Norway Oo Tagsiile Noqdey Si Xaalada Dalka iyo Arragtida Dadka Ee Xaalada Nololeed U Ogaado

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 14 October 2013 20:17
Friday, 04 July 2014 19:43
Wednesday, 04 September 2013 15:09
Saturday, 18 October 2014 09:04
Sunday, 30 March 2014 21:16
Sunday, 06 July 2014 16:15
Monday, 20 October 2014 13:29
Wednesday, 28 May 2014 05:27
Friday, 24 January 2014 11:06
Monday, 01 September 2014 10:57