BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO Madaxweynaha Kenya Oo Maanta Ku Dhawaaqay In Garoon Diyaaradeed Oo Ku Meelgaadh Ah La Dhisayo iyo Waxa Sobobay Garoonka Afraad Ee Ugu Weyn Afrika Gubashadiisa +VIDEO

reer_bbbora5511-08-2013 Nairobi (Bnn) DAAWO Madaxweynaha Kenya Oo Maanta Ku Dhawaaqay In Garoon Diyaaradeed Oo Ku Meelgaadh Ah La Dhisayo iyo Waxa Sobobay Garoonka Afraad Ee Ugu Weyn Afrika Gubashadiisa

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 24 April 2014 03:14
Monday, 28 October 2013 16:17
Saturday, 15 February 2014 21:12
Friday, 28 March 2014 01:27
Friday, 29 November 2013 23:11
Wednesday, 28 May 2014 05:55
Friday, 23 May 2014 17:22
Thursday, 09 January 2014 12:22
Tuesday, 21 January 2014 18:04
Monday, 06 January 2014 09:13