BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO Madaxweynaha Kenya Oo Maanta Ku Dhawaaqay In Garoon Diyaaradeed Oo Ku Meelgaadh Ah La Dhisayo iyo Waxa Sobobay Garoonka Afraad Ee Ugu Weyn Afrika Gubashadiisa +VIDEO

reer_bbbora5511-08-2013 Nairobi (Bnn) DAAWO Madaxweynaha Kenya Oo Maanta Ku Dhawaaqay In Garoon Diyaaradeed Oo Ku Meelgaadh Ah La Dhisayo iyo Waxa Sobobay Garoonka Afraad Ee Ugu Weyn Afrika Gubashadiisa

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 31 March 2014 07:48
Wednesday, 27 November 2013 10:50
Wednesday, 13 November 2013 12:27
Sunday, 20 October 2013 11:59
Friday, 21 February 2014 19:37
Thursday, 13 February 2014 18:18
Thursday, 29 August 2013 20:06
Monday, 02 December 2013 15:26
Saturday, 28 September 2013 18:37
Saturday, 18 January 2014 13:24