BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO Madaxweynaha Kenya Oo Maanta Ku Dhawaaqay In Garoon Diyaaradeed Oo Ku Meelgaadh Ah La Dhisayo iyo Waxa Sobobay Garoonka Afraad Ee Ugu Weyn Afrika Gubashadiisa +VIDEO

reer_bbbora5511-08-2013 Nairobi (Bnn) DAAWO Madaxweynaha Kenya Oo Maanta Ku Dhawaaqay In Garoon Diyaaradeed Oo Ku Meelgaadh Ah La Dhisayo iyo Waxa Sobobay Garoonka Afraad Ee Ugu Weyn Afrika Gubashadiisa

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 29 August 2013 10:41
Monday, 25 August 2014 15:35
Friday, 16 August 2013 14:18
Saturday, 29 March 2014 15:32
Tuesday, 15 April 2014 14:40
Monday, 10 March 2014 23:13
Friday, 02 May 2014 14:50
Friday, 17 January 2014 00:08
Tuesday, 20 August 2013 20:40
Wednesday, 02 July 2014 13:37