BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO Madaxweynaha Kenya Oo Maanta Ku Dhawaaqay In Garoon Diyaaradeed Oo Ku Meelgaadh Ah La Dhisayo iyo Waxa Sobobay Garoonka Afraad Ee Ugu Weyn Afrika Gubashadiisa +VIDEO

reer_bbbora5511-08-2013 Nairobi (Bnn) DAAWO Madaxweynaha Kenya Oo Maanta Ku Dhawaaqay In Garoon Diyaaradeed Oo Ku Meelgaadh Ah La Dhisayo iyo Waxa Sobobay Garoonka Afraad Ee Ugu Weyn Afrika Gubashadiisa

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 30 November 2013 22:08
Monday, 27 January 2014 16:16
Saturday, 14 June 2014 10:51
Sunday, 06 April 2014 03:55
Tuesday, 06 May 2014 06:21
Friday, 23 May 2014 19:43
Sunday, 08 December 2013 05:58
Tuesday, 17 June 2014 13:20
Thursday, 31 October 2013 17:43
Wednesday, 18 December 2013 05:58