BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DHAGAYSO:Maamulka Khaatumostate Oo Ka Hadlay Markab Raashin Siday Oo Dawlada Somaliya Usoo Dirtay Magaalada Boosaaso Kaasi Oo Maamulka Faroole Dib U Celiyeen

Markab

11-08-2013 (BNN) Maamulka Khaatumostate Oo Ka Hadlay Markab Raashin Siday Oo Dawlada Somaliya Usoo Dirtay Magaalada Boosaaso Kaasi Oo Maamulka Faroole Dib U Celiyeen

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 25 August 2013 00:45
Tuesday, 21 October 2014 21:24
Sunday, 19 October 2014 15:36
Saturday, 23 August 2014 08:48
Wednesday, 05 February 2014 19:41
Saturday, 11 January 2014 23:08
Tuesday, 11 February 2014 13:19
Tuesday, 18 February 2014 11:51
Wednesday, 25 December 2013 13:32
Wednesday, 02 April 2014 18:01