BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO Wararkii Caawa Ka Baxay TVga UNIVERSAL Oo Xiiso Leh iyo Dhacdooyinki Maanta Ee Guud Ahaan Dhulka Soomaalidu Degto +VIDEO

UniversalTV11-06-2013 DAAWO Wararkii Caawa Ka Baxay TVga UNIVERSAL Oo Xiiso Leh iyo Dhacdooyinki Maanta Ee Guud Ahaan Dhulka Soomaalidu Degto +VIDEO

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 30 November 2013 21:50
Monday, 16 September 2013 23:03
Tuesday, 11 March 2014 09:29
Saturday, 21 December 2013 06:07
Sunday, 20 April 2014 14:35
Sunday, 15 December 2013 07:37
Monday, 23 December 2013 19:04
Wednesday, 02 July 2014 13:05
Friday, 13 December 2013 04:43
Monday, 26 May 2014 20:34