BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO Wararkii Caawa Ka Baxay TVga UNIVERSAL Oo Xiiso Leh iyo Dhacdooyinki Maanta Ee Guud Ahaan Dhulka Soomaalidu Degto +VIDEO

UniversalTV11-06-2013 DAAWO Wararkii Caawa Ka Baxay TVga UNIVERSAL Oo Xiiso Leh iyo Dhacdooyinki Maanta Ee Guud Ahaan Dhulka Soomaalidu Degto +VIDEO

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 30 December 2013 12:46
Tuesday, 29 October 2013 17:46
Saturday, 10 May 2014 16:29
Thursday, 26 December 2013 18:14
Sunday, 10 August 2014 22:22
Friday, 27 September 2013 16:19
Wednesday, 19 February 2014 19:20
Tuesday, 11 February 2014 04:48
Tuesday, 15 October 2013 21:04
Wednesday, 25 December 2013 22:31