BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO Wararkii Caawa Ka Baxay TVga UNIVERSAL Oo Xiiso Leh iyo Dhacdooyinki Maanta Ee Guud Ahaan Dhulka Soomaalidu Degto +VIDEO

UniversalTV11-06-2013 DAAWO Wararkii Caawa Ka Baxay TVga UNIVERSAL Oo Xiiso Leh iyo Dhacdooyinki Maanta Ee Guud Ahaan Dhulka Soomaalidu Degto +VIDEO

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 15 February 2014 10:38
Saturday, 31 August 2013 06:23
Friday, 21 February 2014 21:54
Wednesday, 02 April 2014 12:48
Saturday, 01 February 2014 22:34
Monday, 28 April 2014 21:04
Saturday, 10 August 2013 22:43
Friday, 06 December 2013 15:42
Sunday, 20 October 2013 05:30
Wednesday, 30 July 2014 13:39