BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO Wararkii Caawa Ka Baxay TVga UNIVERSAL Oo Xiiso Leh iyo Dhacdooyinki Maanta Ee Guud Ahaan Dhulka Soomaalidu Degto +VIDEO

UniversalTV11-06-2013 DAAWO Wararkii Caawa Ka Baxay TVga UNIVERSAL Oo Xiiso Leh iyo Dhacdooyinki Maanta Ee Guud Ahaan Dhulka Soomaalidu Degto +VIDEO

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 02 June 2014 05:53
Monday, 12 May 2014 10:53
Tuesday, 11 March 2014 11:07
Tuesday, 18 February 2014 09:34
Friday, 04 October 2013 19:27
Wednesday, 22 January 2014 23:03
Wednesday, 07 May 2014 16:08
Monday, 09 September 2013 00:40
Tuesday, 25 February 2014 15:22
Monday, 03 March 2014 14:11