BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

BORAMA : Wasiirka Golayaasha Somaliland Oo Ka Qeybgalay Xaflad Balaadhan Oo Lagu Xusay Sanad Guuradii 4aad Ee Dugsiga Sare Ee GAB +VIDEO

d
11-08-2013 Borama (Bnn) BORAMA : Wasiirka Golayaasha Somaliland Oo Ka Qeybgalay Xaflad Balaadhan Oo Lagu Xusay Sanad Guuradii 4aad Ee Dugsiga Sare Ee GAB

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 21 September 2013 22:42
Tuesday, 25 February 2014 10:25
Monday, 17 June 2013 15:43
Saturday, 12 October 2013 15:56
Monday, 19 August 2013 23:33
Saturday, 17 August 2013 12:15
Friday, 20 September 2013 08:45
Tuesday, 11 February 2014 17:01
Tuesday, 08 April 2014 12:26
Friday, 11 April 2014 06:07