BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO WARBIXIN WARBIXIN : Baroorta Hooyada Iyo Hooga iyo Halista Ay Maraan Dhalinyarada Tahriibka Naftooda Ku Biimeeyay

c12-08-2013 Hargeysa (Bnn) DAAWO WARBIXIN WARBIXIN : Baroorta Hooyada Iyo Hooga iyo Halista Ay Maraan Dhalinyarada Tahriibka Naftooda Ku Biimeeyay

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 27 August 2014 10:39
Thursday, 26 June 2014 19:24
Wednesday, 23 July 2014 01:52
Monday, 18 August 2014 12:24
Sunday, 23 March 2014 12:24
Wednesday, 11 June 2014 04:26
Sunday, 23 February 2014 10:48
Monday, 30 June 2014 06:57
Monday, 04 November 2013 23:20
Thursday, 09 January 2014 01:45