BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO WARBIXIN WARBIXIN : Baroorta Hooyada Iyo Hooga iyo Halista Ay Maraan Dhalinyarada Tahriibka Naftooda Ku Biimeeyay

c12-08-2013 Hargeysa (Bnn) DAAWO WARBIXIN WARBIXIN : Baroorta Hooyada Iyo Hooga iyo Halista Ay Maraan Dhalinyarada Tahriibka Naftooda Ku Biimeeyay

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 23 December 2013 12:17
Friday, 15 August 2014 20:42
Wednesday, 28 May 2014 12:28
Thursday, 23 January 2014 22:00
Wednesday, 23 April 2014 20:02
Sunday, 08 September 2013 00:58
Thursday, 12 June 2014 07:10
Friday, 29 November 2013 19:25
Wednesday, 08 January 2014 02:09
Thursday, 20 February 2014 23:44