BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO WARBIXIN WARBIXIN : Baroorta Hooyada Iyo Hooga iyo Halista Ay Maraan Dhalinyarada Tahriibka Naftooda Ku Biimeeyay

c12-08-2013 Hargeysa (Bnn) DAAWO WARBIXIN WARBIXIN : Baroorta Hooyada Iyo Hooga iyo Halista Ay Maraan Dhalinyarada Tahriibka Naftooda Ku Biimeeyay

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 18 January 2014 23:05
Monday, 05 August 2013 17:10
Thursday, 05 September 2013 22:17
Tuesday, 07 January 2014 09:19
Wednesday, 12 February 2014 09:39
Saturday, 16 August 2014 05:32
Sunday, 21 September 2014 20:27
Wednesday, 15 October 2014 08:25
Thursday, 23 October 2014 12:09
Friday, 13 September 2013 04:59