BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO WARBIXIN WARBIXIN : Baroorta Hooyada Iyo Hooga iyo Halista Ay Maraan Dhalinyarada Tahriibka Naftooda Ku Biimeeyay

c12-08-2013 Hargeysa (Bnn) DAAWO WARBIXIN WARBIXIN : Baroorta Hooyada Iyo Hooga iyo Halista Ay Maraan Dhalinyarada Tahriibka Naftooda Ku Biimeeyay

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 19 June 2014 14:12
Monday, 23 June 2014 16:26
Wednesday, 05 February 2014 11:54
Monday, 16 September 2013 17:21
Tuesday, 18 June 2013 13:27
Monday, 26 August 2013 14:44
Saturday, 07 September 2013 22:43
Thursday, 31 October 2013 17:11
Sunday, 18 August 2013 13:37
Saturday, 08 February 2014 09:17