BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO WARBIXIN WARBIXIN : Baroorta Hooyada Iyo Hooga iyo Halista Ay Maraan Dhalinyarada Tahriibka Naftooda Ku Biimeeyay

c12-08-2013 Hargeysa (Bnn) DAAWO WARBIXIN WARBIXIN : Baroorta Hooyada Iyo Hooga iyo Halista Ay Maraan Dhalinyarada Tahriibka Naftooda Ku Biimeeyay

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 15 September 2013 23:50
Saturday, 11 January 2014 00:39
Friday, 17 January 2014 19:38
Sunday, 15 June 2014 09:23
Wednesday, 11 September 2013 05:39
Friday, 01 November 2013 01:37
Saturday, 12 July 2014 18:34
Friday, 22 November 2013 19:09
Wednesday, 15 January 2014 17:47
Friday, 28 February 2014 03:00