BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO WARBIXIN WARBIXIN : Baroorta Hooyada Iyo Hooga iyo Halista Ay Maraan Dhalinyarada Tahriibka Naftooda Ku Biimeeyay

c12-08-2013 Hargeysa (Bnn) DAAWO WARBIXIN WARBIXIN : Baroorta Hooyada Iyo Hooga iyo Halista Ay Maraan Dhalinyarada Tahriibka Naftooda Ku Biimeeyay

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 02 August 2014 14:07
Tuesday, 17 December 2013 05:16
Wednesday, 12 March 2014 08:53
Sunday, 22 June 2014 12:46
Thursday, 03 April 2014 12:09
Thursday, 04 September 2014 09:35
Monday, 16 September 2013 21:55
Thursday, 12 June 2014 15:47
Tuesday, 20 August 2013 20:40
Saturday, 20 September 2014 13:10