BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Golaha Wadatashiga iyo Toosinta SL Oo Sheegay Inay Waxba Hayn Dhexdheexinta Salaadiintu Wadaan iyo Kulan Saladiinta Iyo Dhalinyarada La Yeesheen "Mujaahidiintii SNM Lama Siin Darajooyinka Xukuumadu.. +VIDEO

goalah313-08-2013 Hargeysa (Bnn) Golaha Wadatashiga iyo Toosinta SL Oo Sheegay Inay Waxba Hayn Dhexdheexinta Salaadiintu Wadaan iyo Kulan Saladiinta Iyo Dhalinyarada La Yeesheen "Mujaahidiintii SNM Lama Siin Darajooyinka Xukuumadu..

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 03 April 2014 14:56
Wednesday, 16 April 2014 10:12
Sunday, 29 December 2013 16:39
Saturday, 23 November 2013 21:43
Wednesday, 28 May 2014 19:30
Monday, 07 October 2013 18:09
Thursday, 31 October 2013 17:11
Tuesday, 22 October 2013 12:39
Saturday, 12 July 2014 11:39
Saturday, 24 May 2014 12:35