BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Golaha Wadatashiga iyo Toosinta SL Oo Sheegay Inay Waxba Hayn Dhexdheexinta Salaadiintu Wadaan iyo Kulan Saladiinta Iyo Dhalinyarada La Yeesheen "Mujaahidiintii SNM Lama Siin Darajooyinka Xukuumadu.. +VIDEO

goalah313-08-2013 Hargeysa (Bnn) Golaha Wadatashiga iyo Toosinta SL Oo Sheegay Inay Waxba Hayn Dhexdheexinta Salaadiintu Wadaan iyo Kulan Saladiinta Iyo Dhalinyarada La Yeesheen "Mujaahidiintii SNM Lama Siin Darajooyinka Xukuumadu..

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 05 August 2013 15:22
Thursday, 12 June 2014 14:19
Thursday, 24 July 2014 20:25
Friday, 02 August 2013 05:41
Saturday, 04 January 2014 14:06
Saturday, 05 October 2013 15:38
Sunday, 29 June 2014 14:02
Tuesday, 06 May 2014 13:53
Monday, 30 September 2013 12:57
Saturday, 21 December 2013 22:36