BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Cali Guray "Darajo Wax Ka Qaldan Yihiin Way Dhaantaa Darajo La,aan... Darajooyinka La Bixiyay Xaga Lagu Jabay Waa Bileyska .." Madaxtooyadu Waxa Ay Muujisay In Aysan Aqoon U Lahayn..+VIDEO

XC
13-08-2013 Hargeysa (Bnn) Cali Guray "Darayo Wax Ka Qaldan Yihiin ... Darajooyinka La Bixiyay Xaga Lagu Jabay Waa Bileyska .." Qofku Waxaanu Garaneyn Ama Aqoonteeda Laheyn..

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 09 April 2014 15:31
Monday, 21 October 2013 17:22
Friday, 29 November 2013 05:43
Sunday, 29 December 2013 17:27
Tuesday, 19 November 2013 12:37
Saturday, 21 December 2013 15:50
Monday, 11 November 2013 17:41
Saturday, 29 March 2014 16:38
Tuesday, 15 October 2013 15:56
Wednesday, 05 February 2014 05:13