BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Cali Guray "Darajo Wax Ka Qaldan Yihiin Way Dhaantaa Darajo La,aan... Darajooyinka La Bixiyay Xaga Lagu Jabay Waa Bileyska .." Madaxtooyadu Waxa Ay Muujisay In Aysan Aqoon U Lahayn..+VIDEO

XC
13-08-2013 Hargeysa (Bnn) Cali Guray "Darayo Wax Ka Qaldan Yihiin ... Darajooyinka La Bixiyay Xaga Lagu Jabay Waa Bileyska .." Qofku Waxaanu Garaneyn Ama Aqoonteeda Laheyn..

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 12 September 2013 19:40
Tuesday, 15 April 2014 14:40
Tuesday, 26 November 2013 19:00
Friday, 04 April 2014 18:55
Tuesday, 10 December 2013 09:56
Wednesday, 23 July 2014 10:02
Saturday, 01 March 2014 12:43
Friday, 29 August 2014 09:21
Wednesday, 18 September 2013 04:29
Tuesday, 24 December 2013 05:23