BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Cali Guray "Darajo Wax Ka Qaldan Yihiin Way Dhaantaa Darajo La,aan... Darajooyinka La Bixiyay Xaga Lagu Jabay Waa Bileyska .." Madaxtooyadu Waxa Ay Muujisay In Aysan Aqoon U Lahayn..+VIDEO

XC
13-08-2013 Hargeysa (Bnn) Cali Guray "Darayo Wax Ka Qaldan Yihiin ... Darajooyinka La Bixiyay Xaga Lagu Jabay Waa Bileyska .." Qofku Waxaanu Garaneyn Ama Aqoonteeda Laheyn..

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 30 September 2013 11:26
Sunday, 30 March 2014 04:08
Wednesday, 30 April 2014 08:29
Thursday, 15 May 2014 15:43
Sunday, 20 July 2014 16:16
Wednesday, 29 January 2014 03:42
Tuesday, 05 November 2013 12:05
Wednesday, 09 April 2014 22:31
Sunday, 10 August 2014 12:12
Friday, 25 April 2014 19:03