BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Cali Guray "Darajo Wax Ka Qaldan Yihiin Way Dhaantaa Darajo La,aan... Darajooyinka La Bixiyay Xaga Lagu Jabay Waa Bileyska .." Madaxtooyadu Waxa Ay Muujisay In Aysan Aqoon U Lahayn..+VIDEO

XC
13-08-2013 Hargeysa (Bnn) Cali Guray "Darayo Wax Ka Qaldan Yihiin ... Darajooyinka La Bixiyay Xaga Lagu Jabay Waa Bileyska .." Qofku Waxaanu Garaneyn Ama Aqoonteeda Laheyn..

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 22 April 2014 05:11
Monday, 19 August 2013 00:48
Friday, 24 October 2014 22:07
Saturday, 22 March 2014 20:41
Thursday, 26 June 2014 02:20
Wednesday, 17 September 2014 21:54
Thursday, 15 May 2014 08:37
Saturday, 11 January 2014 23:27
Friday, 27 December 2013 09:46
Sunday, 20 October 2013 02:09