BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO RUWAAYAD QOSOL BADAN Oo Majaajileystaasha Ka Qoslinta Ku Caan Baxay Ee Sooraan iyo Jawaan Jilayaan (DACAAYADA GUMAYSTE) +VIDEO

FD
13-08-2013 Hargeysa (Bnn) DAAWO RUWAAYAD QOSOL BADAN Oo Majaajileystaasha Ka Qoslinta Ku Caan Baxay Ee Sooraan iyo Jawaan Jilayaan (DACAAYADA GUMAYSTE) +VIDEO

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 27 June 2014 11:48
Friday, 03 January 2014 15:09
Saturday, 07 June 2014 15:24
Thursday, 17 April 2014 18:11
Wednesday, 08 January 2014 17:45
Sunday, 09 February 2014 13:42
Thursday, 20 March 2014 21:51
Sunday, 23 March 2014 12:39
Monday, 10 March 2014 22:58
Tuesday, 15 July 2014 09:30