BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO RUWAAYAD QOSOL BADAN Oo Majaajileystaasha Ka Qoslinta Ku Caan Baxay Ee Sooraan iyo Jawaan Jilayaan (DACAAYADA GUMAYSTE) +VIDEO

FD
13-08-2013 Hargeysa (Bnn) DAAWO RUWAAYAD QOSOL BADAN Oo Majaajileystaasha Ka Qoslinta Ku Caan Baxay Ee Sooraan iyo Jawaan Jilayaan (DACAAYADA GUMAYSTE) +VIDEO

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 07 April 2014 23:36
Monday, 19 August 2013 00:37
Tuesday, 07 January 2014 14:21
Sunday, 20 October 2013 23:23
Tuesday, 01 April 2014 14:08
Saturday, 28 December 2013 19:56
Wednesday, 21 August 2013 11:07
Sunday, 22 December 2013 09:14
Monday, 17 February 2014 09:16
Friday, 23 August 2013 18:56