BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO RUWAAYAD QOSOL BADAN Oo Majaajileystaasha Ka Qoslinta Ku Caan Baxay Ee Sooraan iyo Jawaan Jilayaan (DACAAYADA GUMAYSTE) +VIDEO

FD
13-08-2013 Hargeysa (Bnn) DAAWO RUWAAYAD QOSOL BADAN Oo Majaajileystaasha Ka Qoslinta Ku Caan Baxay Ee Sooraan iyo Jawaan Jilayaan (DACAAYADA GUMAYSTE) +VIDEO

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 11 June 2014 04:25
Tuesday, 26 August 2014 16:33
Sunday, 13 July 2014 12:47
Saturday, 05 July 2014 11:53
Wednesday, 07 August 2013 05:23
Sunday, 08 December 2013 20:28
Saturday, 31 May 2014 12:07
Friday, 31 January 2014 16:07
Saturday, 11 January 2014 18:20
Thursday, 05 December 2013 20:27