BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO RUWAAYAD QOSOL BADAN Oo Majaajileystaasha Ka Qoslinta Ku Caan Baxay Ee Sooraan iyo Jawaan Jilayaan (DACAAYADA GUMAYSTE) +VIDEO

FD
13-08-2013 Hargeysa (Bnn) DAAWO RUWAAYAD QOSOL BADAN Oo Majaajileystaasha Ka Qoslinta Ku Caan Baxay Ee Sooraan iyo Jawaan Jilayaan (DACAAYADA GUMAYSTE) +VIDEO

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 12 January 2014 20:48
Friday, 22 November 2013 11:23
Tuesday, 26 August 2014 09:20
Thursday, 01 August 2013 18:56
Tuesday, 19 November 2013 16:08
Saturday, 14 June 2014 11:03
Tuesday, 29 October 2013 04:16
Tuesday, 25 March 2014 10:49
Saturday, 28 December 2013 23:38
Friday, 06 September 2013 10:20