BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO RUWAAYAD QOSOL BADAN Oo Majaajileystaasha Ka Qoslinta Ku Caan Baxay Ee Sooraan iyo Jawaan Jilayaan (DACAAYADA GUMAYSTE) +VIDEO

FD
13-08-2013 Hargeysa (Bnn) DAAWO RUWAAYAD QOSOL BADAN Oo Majaajileystaasha Ka Qoslinta Ku Caan Baxay Ee Sooraan iyo Jawaan Jilayaan (DACAAYADA GUMAYSTE) +VIDEO

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 27 October 2013 12:44
Saturday, 31 August 2013 07:07
Saturday, 10 May 2014 16:21
Tuesday, 05 November 2013 11:33
Monday, 07 October 2013 20:02
Thursday, 20 March 2014 09:40
Friday, 19 September 2014 18:49
Saturday, 11 January 2014 00:01
Thursday, 08 May 2014 07:00
Tuesday, 11 March 2014 20:04