BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO WARBIXIN XIISO LEH Hotelka Ugu Qiimaha Jaban Somaliland iyo Adeega Uu Bixiyo Oo Soo Jiita Macaamiisha iyo Qiimihiisa Oo .. +VIDEO

D13-08-2013 Hargeysa (Bnn) Hotelka Ugu Qiimaha Jaban Somaliland iyo Adeega Uu Bixiyo Oo Soo Jiita Macaamiisha iyo Qiimihiisa Oo ..

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 05 June 2014 01:55
Monday, 28 April 2014 17:58
Thursday, 12 June 2014 06:43
Monday, 12 May 2014 14:30
Thursday, 17 October 2013 23:14
Friday, 04 October 2013 20:41
Saturday, 22 February 2014 23:49
Thursday, 10 October 2013 12:32
Monday, 06 January 2014 03:08
Wednesday, 29 January 2014 08:24