BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO WARBIXIN XIISO LEH Hotelka Ugu Qiimaha Jaban Somaliland iyo Adeega Uu Bixiyo Oo Soo Jiita Macaamiisha iyo Qiimihiisa Oo .. +VIDEO

D13-08-2013 Hargeysa (Bnn) Hotelka Ugu Qiimaha Jaban Somaliland iyo Adeega Uu Bixiyo Oo Soo Jiita Macaamiisha iyo Qiimihiisa Oo ..

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 29 October 2013 22:46
Thursday, 03 October 2013 00:39
Tuesday, 19 November 2013 07:08
Tuesday, 22 October 2013 11:49
Tuesday, 24 September 2013 05:38
Saturday, 02 November 2013 06:26
Sunday, 26 January 2014 12:01
Friday, 04 April 2014 03:46
Thursday, 16 January 2014 15:35
Saturday, 15 March 2014 10:29