BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO WARBIXIN XIISO LEH Hotelka Ugu Qiimaha Jaban Somaliland iyo Adeega Uu Bixiyo Oo Soo Jiita Macaamiisha iyo Qiimihiisa Oo .. +VIDEO

D13-08-2013 Hargeysa (Bnn) Hotelka Ugu Qiimaha Jaban Somaliland iyo Adeega Uu Bixiyo Oo Soo Jiita Macaamiisha iyo Qiimihiisa Oo ..

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 21 June 2014 00:41
Saturday, 01 March 2014 17:42
Wednesday, 10 September 2014 11:11
Thursday, 05 December 2013 12:27
Tuesday, 07 January 2014 21:53
Sunday, 19 January 2014 07:05
Sunday, 10 November 2013 18:14
Friday, 31 January 2014 12:16
Wednesday, 13 August 2014 20:52
Monday, 08 September 2014 07:54