BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

SAWIRKA AMIIN-ARTS:Halkan Ka Daalaco Sawir Muujinaya Halka Talada Somaliland Ka Go,do Iyo Axmed Siilaanyo Oo Noqday Magac U Yaal Taladiina Shaqsi Kale Maroorsaday SHACABKU KEE BAY DOORTEEN??

13-08-2013 (BNN) Halkan Ka Daalaco Sawir Muujinaya Halka Talada Somaliland Ka Go,do Iyo Axmed Siilaanyo Oo Noqday Magac U Yaal Balse Talada Somaliland Ay Ka Go,do Shaqsi Gaara DAAWO YAABKA

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 07 July 2014 14:08
Friday, 20 June 2014 15:05
Friday, 23 May 2014 00:16
Friday, 30 May 2014 02:30
Sunday, 24 November 2013 20:09
Wednesday, 14 May 2014 04:38
Wednesday, 09 October 2013 10:27
Friday, 02 August 2013 04:58
Thursday, 10 April 2014 16:38
Wednesday, 09 April 2014 16:11