BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

SAWIRKA AMIIN-ARTS:Halkan Ka Daalaco Sawir Muujinaya Halka Talada Somaliland Ka Go,do Iyo Axmed Siilaanyo Oo Noqday Magac U Yaal Taladiina Shaqsi Kale Maroorsaday SHACABKU KEE BAY DOORTEEN??

13-08-2013 (BNN) Halkan Ka Daalaco Sawir Muujinaya Halka Talada Somaliland Ka Go,do Iyo Axmed Siilaanyo Oo Noqday Magac U Yaal Balse Talada Somaliland Ay Ka Go,do Shaqsi Gaara DAAWO YAABKA

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 21 August 2013 13:08
Wednesday, 02 October 2013 21:01
Thursday, 23 January 2014 18:54
Saturday, 17 August 2013 04:23
Tuesday, 25 February 2014 15:16
Tuesday, 08 July 2014 23:17
Saturday, 11 January 2014 16:55
Saturday, 12 October 2013 13:59
Friday, 24 January 2014 11:06
Tuesday, 20 August 2013 00:14