BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

SAWIRKA AMIIN-ARTS:Halkan Ka Daalaco Sawir Muujinaya Halka Talada Somaliland Ka Go,do Iyo Axmed Siilaanyo Oo Noqday Magac U Yaal Taladiina Shaqsi Kale Maroorsaday SHACABKU KEE BAY DOORTEEN??

13-08-2013 (BNN) Halkan Ka Daalaco Sawir Muujinaya Halka Talada Somaliland Ka Go,do Iyo Axmed Siilaanyo Oo Noqday Magac U Yaal Balse Talada Somaliland Ay Ka Go,do Shaqsi Gaara DAAWO YAABKA

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 06 September 2013 03:46
Monday, 16 September 2013 07:48
Monday, 09 September 2013 13:30
Sunday, 22 December 2013 22:08
Tuesday, 07 January 2014 01:44
Thursday, 22 August 2013 04:37
Thursday, 05 September 2013 21:16
Sunday, 22 September 2013 06:01
Wednesday, 23 October 2013 14:25
Monday, 26 August 2013 18:10