BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

SAWIRKA AMIIN-ARTS:Halkan Ka Daalaco Sawir Muujinaya Halka Talada Somaliland Ka Go,do Iyo Axmed Siilaanyo Oo Noqday Magac U Yaal Taladiina Shaqsi Kale Maroorsaday SHACABKU KEE BAY DOORTEEN??

13-08-2013 (BNN) Halkan Ka Daalaco Sawir Muujinaya Halka Talada Somaliland Ka Go,do Iyo Axmed Siilaanyo Oo Noqday Magac U Yaal Balse Talada Somaliland Ay Ka Go,do Shaqsi Gaara DAAWO YAABKA

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 06 June 2014 21:55
Saturday, 28 December 2013 23:25
Thursday, 29 August 2013 00:54
Saturday, 29 March 2014 16:38
Sunday, 04 August 2013 13:18
Friday, 01 August 2014 13:47
Sunday, 03 August 2014 15:46
Monday, 04 November 2013 14:27
Saturday, 19 April 2014 15:27
Friday, 23 May 2014 14:59