BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

SAWIRKA AMIIN-ARTS:Halkan Ka Daalaco Sawir Muujinaya Halka Talada Somaliland Ka Go,do Iyo Axmed Siilaanyo Oo Noqday Magac U Yaal Taladiina Shaqsi Kale Maroorsaday SHACABKU KEE BAY DOORTEEN??

13-08-2013 (BNN) Halkan Ka Daalaco Sawir Muujinaya Halka Talada Somaliland Ka Go,do Iyo Axmed Siilaanyo Oo Noqday Magac U Yaal Balse Talada Somaliland Ay Ka Go,do Shaqsi Gaara DAAWO YAABKA

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 01 February 2014 13:45
Sunday, 25 May 2014 13:44
Monday, 21 October 2013 16:56
Wednesday, 11 September 2013 15:48
Saturday, 21 June 2014 01:19
Thursday, 13 March 2014 00:32
Wednesday, 21 May 2014 10:48
Friday, 25 April 2014 03:44
Saturday, 30 November 2013 10:55
Saturday, 02 November 2013 03:51