BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

SAWIRKA AMIIN-ARTS:Halkan Ka Daalaco Sawir Muujinaya Halka Talada Somaliland Ka Go,do Iyo Axmed Siilaanyo Oo Noqday Magac U Yaal Taladiina Shaqsi Kale Maroorsaday SHACABKU KEE BAY DOORTEEN??

13-08-2013 (BNN) Halkan Ka Daalaco Sawir Muujinaya Halka Talada Somaliland Ka Go,do Iyo Axmed Siilaanyo Oo Noqday Magac U Yaal Balse Talada Somaliland Ay Ka Go,do Shaqsi Gaara DAAWO YAABKA

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 19 June 2014 14:12
Sunday, 21 September 2014 09:35
Saturday, 28 December 2013 00:19
Sunday, 15 June 2014 16:04
Saturday, 19 October 2013 12:25
Wednesday, 21 August 2013 03:47
Sunday, 20 October 2013 04:58
Thursday, 25 September 2014 20:44
Monday, 10 March 2014 23:19
Saturday, 08 February 2014 08:05