BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Shirwayne Hordhaca Oo Ay Iskugu Yimaadeen Beesha Bahabar-Muuse (MAXAD-CASE) Iyo Suldaan Abshir Oo Ka Hadlay Qodobo Kasoo Baxay Iyo Shirwayne Guud Oo La Iclaamiyay DAAWO

Thumbnail13-08-2013 (BNN) Shirwayne Hordhaca Oo Ay Iskugu Yimaadeen Beesha Bahabar-Muuse Ee Deegaanka Iyo Suldaan Abshir Oo Ka Hadlay Qodobo Kasoo Baxay Iyo Shirwayne Guud Oo La Iclaamiyay DAAWO

 

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 06 February 2014 11:31
Friday, 04 April 2014 16:37
Tuesday, 25 February 2014 09:41
Monday, 07 July 2014 20:25
Wednesday, 12 February 2014 11:13
Thursday, 29 August 2013 11:55
Thursday, 30 January 2014 23:54
Monday, 02 December 2013 05:09
Monday, 16 December 2013 12:24
Monday, 13 October 2014 15:21