BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Shirwayne Hordhaca Oo Ay Iskugu Yimaadeen Beesha Bahabar-Muuse (MAXAD-CASE) Iyo Suldaan Abshir Oo Ka Hadlay Qodobo Kasoo Baxay Iyo Shirwayne Guud Oo La Iclaamiyay DAAWO

Thumbnail13-08-2013 (BNN) Shirwayne Hordhaca Oo Ay Iskugu Yimaadeen Beesha Bahabar-Muuse Ee Deegaanka Iyo Suldaan Abshir Oo Ka Hadlay Qodobo Kasoo Baxay Iyo Shirwayne Guud Oo La Iclaamiyay DAAWO

 

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 17 November 2013 09:40
Wednesday, 21 August 2013 20:31
Saturday, 07 December 2013 04:59
Sunday, 15 December 2013 04:59
Monday, 23 September 2013 18:15
Thursday, 22 May 2014 16:02
Thursday, 16 January 2014 21:47
Monday, 30 December 2013 02:41
Wednesday, 29 January 2014 13:57
Friday, 17 January 2014 22:41