BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO FADEEXAD : Maamulka Gabiley Oo Ka Muquurtay Kana Qofishay Hoolka Dawlada Hoose Ee Gabiley Oo Wasiirka Ganacsiga Somaliland Oo Kulan Kula Yeelanayay Salaadiin iyo Suldaan Samatar Oo ,.. DAAWO WAXA DHACAY

goalah3j13-08-2013 Gabiley (Bnn) Maamulka Gabiley Oo Ka Muquurtay Kana Qofishay Hoolka Dawlada Hoose Ee Gabiley Oo Wasiirka Ganacsiga Somaliland Oo Kulan Kula Yeelanayay Salaadiin iyo Suldaan Samatar Oo ,..

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 22 February 2014 17:35
Monday, 04 November 2013 11:29
Wednesday, 30 April 2014 06:38
Friday, 21 March 2014 16:19
Friday, 25 October 2013 18:00
Saturday, 28 September 2013 03:57
Wednesday, 11 September 2013 03:20
Thursday, 17 April 2014 04:31
Saturday, 12 July 2014 12:18
Wednesday, 22 January 2014 22:01