BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO FADEEXAD : Maamulka Gabiley Oo Ka Muquurtay Kana Qofishay Hoolka Dawlada Hoose Ee Gabiley Oo Wasiirka Ganacsiga Somaliland Oo Kulan Kula Yeelanayay Salaadiin iyo Suldaan Samatar Oo ,.. DAAWO WAXA DHACAY

goalah3j13-08-2013 Gabiley (Bnn) Maamulka Gabiley Oo Ka Muquurtay Kana Qofishay Hoolka Dawlada Hoose Ee Gabiley Oo Wasiirka Ganacsiga Somaliland Oo Kulan Kula Yeelanayay Salaadiin iyo Suldaan Samatar Oo ,..

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 16 September 2014 07:15
Saturday, 15 March 2014 13:09
Sunday, 27 April 2014 12:27
Monday, 28 July 2014 17:41
Friday, 09 August 2013 06:14
Monday, 09 September 2013 13:30
Friday, 25 July 2014 04:45
Tuesday, 19 November 2013 19:31
Wednesday, 28 May 2014 05:27
Thursday, 14 November 2013 07:18