BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO YAABKA:Akhwaan Muslimiinta Dalka Masar Oo Samaystay Diyaarad Drone Ah Oo Kamarad Sida Oo Duubaysa Mudaharaadkooga Si Loo Tuso Bulshada Iyo Caalamka DAAWO SIDA AY UGU FAA,IIDEEN

Masardrone

13-08-2013 (BNN) DAAWO YAABKA Akhwaan Muslimiinta Dalka Masar Oo Samaystay Diyaarad Drone Ah Oo Kamarad Sida Oo Duubaysa Mudaharaadkooga Si  Loo Tuso Bulshada Iyo Caalamka DAAWO SIDA AY UGU FAA,IIDEEN



AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 31 August 2014 10:27
Friday, 31 January 2014 10:20
Wednesday, 09 July 2014 15:40
Thursday, 19 December 2013 18:13
Tuesday, 04 March 2014 19:57
Tuesday, 22 April 2014 01:45
Saturday, 17 August 2013 04:23
Monday, 28 April 2014 00:00
Tuesday, 03 December 2013 18:49
Sunday, 10 August 2014 11:38