BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO YAABKA:Akhwaan Muslimiinta Dalka Masar Oo Samaystay Diyaarad Drone Ah Oo Kamarad Sida Oo Duubaysa Mudaharaadkooga Si Loo Tuso Bulshada Iyo Caalamka DAAWO SIDA AY UGU FAA,IIDEEN

Masardrone

13-08-2013 (BNN) DAAWO YAABKA Akhwaan Muslimiinta Dalka Masar Oo Samaystay Diyaarad Drone Ah Oo Kamarad Sida Oo Duubaysa Mudaharaadkooga Si  Loo Tuso Bulshada Iyo Caalamka DAAWO SIDA AY UGU FAA,IIDEEN



AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 12 December 2013 03:29
Thursday, 31 October 2013 21:32
Thursday, 26 December 2013 15:10
Monday, 02 September 2013 13:09
Tuesday, 28 January 2014 00:43
Friday, 22 November 2013 09:03
Tuesday, 10 December 2013 09:28
Thursday, 05 September 2013 12:49
Thursday, 17 April 2014 17:14
Friday, 10 January 2014 03:10