BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO YAABKA:Akhwaan Muslimiinta Dalka Masar Oo Samaystay Diyaarad Drone Ah Oo Kamarad Sida Oo Duubaysa Mudaharaadkooga Si Loo Tuso Bulshada Iyo Caalamka DAAWO SIDA AY UGU FAA,IIDEEN

Masardrone

13-08-2013 (BNN) DAAWO YAABKA Akhwaan Muslimiinta Dalka Masar Oo Samaystay Diyaarad Drone Ah Oo Kamarad Sida Oo Duubaysa Mudaharaadkooga Si  Loo Tuso Bulshada Iyo Caalamka DAAWO SIDA AY UGU FAA,IIDEEN



AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 02 March 2014 16:28
Wednesday, 07 August 2013 17:53
Saturday, 22 February 2014 15:54
Tuesday, 10 September 2013 11:49
Tuesday, 26 August 2014 00:30
Sunday, 23 March 2014 15:08
Sunday, 13 April 2014 11:07
Saturday, 02 November 2013 13:57
Saturday, 03 May 2014 03:37
Monday, 03 March 2014 20:00