BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO YAABKA:Akhwaan Muslimiinta Dalka Masar Oo Samaystay Diyaarad Drone Ah Oo Kamarad Sida Oo Duubaysa Mudaharaadkooga Si Loo Tuso Bulshada Iyo Caalamka DAAWO SIDA AY UGU FAA,IIDEEN

Masardrone

13-08-2013 (BNN) DAAWO YAABKA Akhwaan Muslimiinta Dalka Masar Oo Samaystay Diyaarad Drone Ah Oo Kamarad Sida Oo Duubaysa Mudaharaadkooga Si  Loo Tuso Bulshada Iyo Caalamka DAAWO SIDA AY UGU FAA,IIDEEN



AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 05 April 2014 04:43
Monday, 23 September 2013 11:08
Friday, 10 January 2014 17:08
Saturday, 14 June 2014 10:39
Monday, 03 February 2014 14:12
Thursday, 26 June 2014 20:50
Sunday, 29 September 2013 13:14
Friday, 17 January 2014 20:56
Sunday, 19 January 2014 05:04
Saturday, 19 April 2014 08:30