BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

HARGEYSA: Wasiirka Arrimaha Gudaha Somaliland Oo Ka Warbixiyay Kulan Arday iyo Dhalinyaro Badan Xafiiskiisa Kula Qaateen Isaga iyo Wasiiro Ka Tirsan Xukuumada +VIDEO

D14-08-2013 Hargeysa (Bnn) HARGEYSA: Wasiirka Arrimaha Gudaha Somaliland Oo Ka Warbixiyay Kulan Arday iyo Dhalinyaro Badan Xafiiskiisa Kula Qaateen Isaga iyo Wasiiro Ka Tirsan Xukuumada

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 17 October 2013 12:41
Tuesday, 04 February 2014 06:11
Friday, 10 October 2014 09:50
Sunday, 22 September 2013 17:51
Wednesday, 28 May 2014 19:30
Saturday, 14 June 2014 10:51
Saturday, 05 October 2013 08:48
Tuesday, 10 June 2014 14:56
Tuesday, 22 April 2014 09:04
Wednesday, 29 January 2014 20:00