BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

HARGEYSA: Wasiirka Arrimaha Gudaha Somaliland Oo Ka Warbixiyay Kulan Arday iyo Dhalinyaro Badan Xafiiskiisa Kula Qaateen Isaga iyo Wasiiro Ka Tirsan Xukuumada +VIDEO

D14-08-2013 Hargeysa (Bnn) HARGEYSA: Wasiirka Arrimaha Gudaha Somaliland Oo Ka Warbixiyay Kulan Arday iyo Dhalinyaro Badan Xafiiskiisa Kula Qaateen Isaga iyo Wasiiro Ka Tirsan Xukuumada

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 22 March 2014 10:30
Wednesday, 25 December 2013 13:21
Sunday, 30 March 2014 18:04
Monday, 13 January 2014 06:56
Tuesday, 27 August 2013 13:57
Friday, 07 February 2014 23:59
Wednesday, 05 March 2014 09:34
Sunday, 17 November 2013 15:18
Wednesday, 28 August 2013 14:31
Wednesday, 18 December 2013 14:08