BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

HARGEYSA: Wasiirka Arrimaha Gudaha Somaliland Oo Ka Warbixiyay Kulan Arday iyo Dhalinyaro Badan Xafiiskiisa Kula Qaateen Isaga iyo Wasiiro Ka Tirsan Xukuumada +VIDEO

D14-08-2013 Hargeysa (Bnn) HARGEYSA: Wasiirka Arrimaha Gudaha Somaliland Oo Ka Warbixiyay Kulan Arday iyo Dhalinyaro Badan Xafiiskiisa Kula Qaateen Isaga iyo Wasiiro Ka Tirsan Xukuumada

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 25 February 2014 09:41
Wednesday, 25 December 2013 23:55
Wednesday, 04 September 2013 17:56
Monday, 30 June 2014 18:19
Wednesday, 04 December 2013 05:45
Thursday, 12 September 2013 09:11
Wednesday, 05 March 2014 10:13
Monday, 12 May 2014 10:12
Friday, 29 November 2013 22:31
Tuesday, 15 April 2014 22:16