BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Abwaan Hadraawi Oo Xukuumada Kula Taliyay Iney Hor Fadhiisato Siyaasiyiinta Golaha Wada- tashiga iyo Toosinta Oo Qanciso.."Ragan Golaha La Baxay Waa Ragii Halganka Soo Galay +VIDEO

fd18-08-2013 Hargeysa (Bnn) DAAWO : Abwaan Hadraawi Oo Xukuumada Somaliland Kula Taliyay Iney Hor Fadhiisato Oo Tabashooyinka Siyaasiyiinta Golaha Wada-tashiga iyo Toosinta Qanciso.."Ragan Golaha La Baxay Waa Ragii Halganka Soo Galay Ee Soo Dagaalamay

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 10 August 2013 09:49
Thursday, 05 December 2013 13:40
Friday, 18 October 2013 14:56
Tuesday, 15 October 2013 16:06
Tuesday, 29 October 2013 22:51
Thursday, 17 October 2013 23:59
Tuesday, 05 November 2013 15:52
Tuesday, 04 March 2014 21:00
Tuesday, 20 August 2013 01:05
Friday, 13 September 2013 15:56