BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

WASHINGTON;Halkan Ka Dhageyso Waraysi Lalayeeshay Hormoodka Jaamacada Amoud University Prof Saleeban A.Guuleed Oo Ka Waramay Xaalada Jaamacadaasi

prof_saleebaan_minneapolis

18-11-2013 (BNN) ;Halkan Ka Dhageyso Waraysi Lalayeeshay Hormoodka   Jaamacada Amoud University Prof Saleeban A.Guuleed Oo Ka Waramay Xaalada Jaamacadaasi-

HALKAN GUJI SIAAD U DHAGAYSATO WARAYSIGAASI

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 30 July 2014 10:24
Tuesday, 09 September 2014 11:51
Friday, 14 March 2014 17:33
Friday, 04 April 2014 12:24
Sunday, 18 August 2013 16:25
Thursday, 24 July 2014 17:24
Saturday, 17 August 2013 14:29
Tuesday, 31 December 2013 20:36
Sunday, 12 January 2014 17:08
Friday, 17 October 2014 20:54