BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

WASHINGTON;Halkan Ka Dhageyso Waraysi Lalayeeshay Hormoodka Jaamacada Amoud University Prof Saleeban A.Guuleed Oo Ka Waramay Xaalada Jaamacadaasi

prof_saleebaan_minneapolis

18-11-2013 (BNN) ;Halkan Ka Dhageyso Waraysi Lalayeeshay Hormoodka   Jaamacada Amoud University Prof Saleeban A.Guuleed Oo Ka Waramay Xaalada Jaamacadaasi-

HALKAN GUJI SIAAD U DHAGAYSATO WARAYSIGAASI

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 17 June 2014 04:08
Sunday, 06 July 2014 18:26
Wednesday, 06 August 2014 23:25
Monday, 10 March 2014 09:57
Sunday, 25 August 2013 05:12
Monday, 02 September 2013 02:37
Friday, 29 November 2013 07:08
Monday, 07 October 2013 05:08
Tuesday, 14 October 2014 09:41
Saturday, 23 August 2014 13:23