BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

WASHINGTON;Halkan Ka Dhageyso Waraysi Lalayeeshay Hormoodka Jaamacada Amoud University Prof Saleeban A.Guuleed Oo Ka Waramay Xaalada Jaamacadaasi

prof_saleebaan_minneapolis

18-11-2013 (BNN) ;Halkan Ka Dhageyso Waraysi Lalayeeshay Hormoodka   Jaamacada Amoud University Prof Saleeban A.Guuleed Oo Ka Waramay Xaalada Jaamacadaasi-

HALKAN GUJI SIAAD U DHAGAYSATO WARAYSIGAASI

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 05 September 2013 19:18
Friday, 18 April 2014 14:07
Monday, 16 June 2014 15:19
Sunday, 15 June 2014 15:47
Saturday, 10 August 2013 17:04
Wednesday, 29 January 2014 09:54
Monday, 13 January 2014 22:43
Monday, 28 July 2014 17:41
Wednesday, 11 June 2014 05:07
Wednesday, 13 August 2014 12:00