BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

WASHINGTON;Halkan Ka Dhageyso Waraysi Lalayeeshay Hormoodka Jaamacada Amoud University Prof Saleeban A.Guuleed Oo Ka Waramay Xaalada Jaamacadaasi

prof_saleebaan_minneapolis

18-11-2013 (BNN) ;Halkan Ka Dhageyso Waraysi Lalayeeshay Hormoodka   Jaamacada Amoud University Prof Saleeban A.Guuleed Oo Ka Waramay Xaalada Jaamacadaasi-

HALKAN GUJI SIAAD U DHAGAYSATO WARAYSIGAASI

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 23 December 2013 05:51
Sunday, 30 March 2014 11:34
Thursday, 23 January 2014 09:56
Saturday, 01 March 2014 14:20
Sunday, 09 February 2014 13:29
Sunday, 06 October 2013 21:18
Tuesday, 10 September 2013 11:24
Wednesday, 29 January 2014 23:00
Sunday, 02 March 2014 17:47
Wednesday, 25 December 2013 00:17