BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Jaaliya Gobolka Awdal Ee Imaaraadka Oo Kulan Caqli Celina La Yeelanaysa Jimacaha Hogaamiyihii Hore Awdalstate Ee La Eryay Oo ... +WARAYSI DHAGAYSO

dubai_sta
03-11-2013 Jaaliya Gobolka Awdal Ee Imaaraadka Oo Kulan Caqli Celina La Yeelanaysa Jimacaha Hogaamiyihii Hore Awdalstate Ee La Eryay Oo Shaqo Ka Raadiyay Maamulka Siilaanyo

Dhagayso Waraysi :

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 11 August 2014 18:23
Friday, 02 May 2014 16:54
Thursday, 14 November 2013 23:47
Friday, 22 November 2013 11:13
Wednesday, 07 August 2013 10:39
Friday, 04 July 2014 10:54
Sunday, 31 August 2014 17:54
Wednesday, 08 January 2014 02:00
Tuesday, 15 July 2014 18:10
Monday, 26 May 2014 05:49