BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Jaaliya Gobolka Awdal Ee Imaaraadka Oo Kulan Caqli Celina La Yeelanaysa Jimacaha Hogaamiyihii Hore Awdalstate Ee La Eryay Oo ... +WARAYSI DHAGAYSO

dubai_sta
03-11-2013 Jaaliya Gobolka Awdal Ee Imaaraadka Oo Kulan Caqli Celina La Yeelanaysa Jimacaha Hogaamiyihii Hore Awdalstate Ee La Eryay Oo Shaqo Ka Raadiyay Maamulka Siilaanyo

Dhagayso Waraysi :

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 25 May 2014 20:04
Sunday, 15 December 2013 07:37
Tuesday, 08 October 2013 16:28
Saturday, 26 October 2013 05:39
Wednesday, 25 December 2013 04:40
Saturday, 16 November 2013 19:54
Saturday, 19 July 2014 17:52
Friday, 07 March 2014 23:39
Saturday, 28 December 2013 14:47
Wednesday, 13 August 2014 13:01