BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO Khadra Daahir Ciga Oo U Qaaday Hees Midhoheegu Cusub Yihiin Maamulka Soomaalida itoobiyada Oo Magaalada Jigjiga Lagu Qabtay Maalinta Qoomiyadaha Itoobiya +VIDEO

khadra_daahir2
08-12-2013 Borama (Bnn) DAAWO  Khadra Daahir Ciga Oo U Qaaday Hees Midhoheegu Cusub Yihiin Maamulka Soomaalida itoobiyada Oo Magaalada Jigjiga Lagu Qabtay Maalinta Qoomiyadaha Itoobiya

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 03 March 2014 06:05
Tuesday, 14 January 2014 14:30
Monday, 16 December 2013 12:08
Tuesday, 19 August 2014 14:20
Saturday, 01 February 2014 15:51
Tuesday, 19 November 2013 12:37
Tuesday, 14 October 2014 04:55
Monday, 15 September 2014 01:57
Monday, 19 May 2014 12:30
Friday, 09 May 2014 12:21