BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO Khadra Daahir Ciga Oo U Qaaday Hees Midhoheegu Cusub Yihiin Maamulka Soomaalida itoobiyada Oo Magaalada Jigjiga Lagu Qabtay Maalinta Qoomiyadaha Itoobiya +VIDEO

khadra_daahir2
08-12-2013 Borama (Bnn) DAAWO  Khadra Daahir Ciga Oo U Qaaday Hees Midhoheegu Cusub Yihiin Maamulka Soomaalida itoobiyada Oo Magaalada Jigjiga Lagu Qabtay Maalinta Qoomiyadaha Itoobiya

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 14 November 2013 06:21
Tuesday, 06 May 2014 15:40
Monday, 24 March 2014 12:02
Monday, 17 June 2013 19:50
Friday, 04 July 2014 11:25
Friday, 11 October 2013 00:43
Wednesday, 25 December 2013 22:08
Sunday, 19 January 2014 13:40
Monday, 03 February 2014 09:17
Thursday, 21 November 2013 04:27