BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO Khadra Daahir Ciga Oo U Qaaday Hees Midhoheegu Cusub Yihiin Maamulka Soomaalida itoobiyada Oo Magaalada Jigjiga Lagu Qabtay Maalinta Qoomiyadaha Itoobiya +VIDEO

khadra_daahir2
08-12-2013 Borama (Bnn) DAAWO  Khadra Daahir Ciga Oo U Qaaday Hees Midhoheegu Cusub Yihiin Maamulka Soomaalida itoobiyada Oo Magaalada Jigjiga Lagu Qabtay Maalinta Qoomiyadaha Itoobiya

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 16 June 2014 07:14
Saturday, 11 January 2014 17:01
Monday, 16 December 2013 16:07
Thursday, 08 August 2013 20:40
Thursday, 24 July 2014 20:25
Monday, 04 August 2014 18:39
Thursday, 01 May 2014 10:00
Wednesday, 07 May 2014 16:08
Tuesday, 25 February 2014 14:47
Saturday, 08 February 2014 22:51