BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO Khadra Daahir Ciga Oo U Qaaday Hees Midhoheegu Cusub Yihiin Maamulka Soomaalida itoobiyada Oo Magaalada Jigjiga Lagu Qabtay Maalinta Qoomiyadaha Itoobiya +VIDEO

khadra_daahir2
08-12-2013 Borama (Bnn) DAAWO  Khadra Daahir Ciga Oo U Qaaday Hees Midhoheegu Cusub Yihiin Maamulka Soomaalida itoobiyada Oo Magaalada Jigjiga Lagu Qabtay Maalinta Qoomiyadaha Itoobiya

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 08 June 2014 04:57
Saturday, 06 September 2014 20:11
Monday, 30 September 2013 12:57
Tuesday, 29 October 2013 22:51
Friday, 11 April 2014 07:49
Friday, 20 September 2013 13:26
Wednesday, 28 August 2013 22:51
Saturday, 08 February 2014 22:55
Saturday, 10 August 2013 23:31
Wednesday, 06 November 2013 14:00