BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO LAYAABKA: Brazil Oo Ku Fadeexa dowday Taageerayaal 2 kooxood Oo isfarasaaray Oo Khasaaro Dhimasho Sobobay iyo FIFA iyo Caalamka Oo Ka Walwalsan Cupka 2014 ka Ee Lagu Qabanayo : DAAWO WAXA DHACAY +VIDEO

taageerayaal_istumay2

12-12-2013 Washington (Bnn)Brazil Oo Ku Fadeexadowday Taageerayaal 2 kooxood Oo isfarasaaray Oo Khasaaro Dhimasho Sobobay iyo FIFA iyo Caalamka Oo Ka Walwalsan Halista Soo Food Saari Karta Taageerayaasha tagidoona Ciyaaraha Aduunka Ee Lagu Qabanayo Sanadka Cusub Ee 2014 dalkaasi brazil

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 15 February 2014 10:09
Thursday, 03 October 2013 18:29
Wednesday, 18 December 2013 05:00
Saturday, 16 November 2013 15:00
Thursday, 01 August 2013 03:12
Monday, 05 August 2013 17:05
Sunday, 19 January 2014 05:04
Friday, 09 August 2013 10:08
Sunday, 13 April 2014 11:28
Sunday, 23 February 2014 02:30