BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO LAYAABKA: Brazil Oo Ku Fadeexa dowday Taageerayaal 2 kooxood Oo isfarasaaray Oo Khasaaro Dhimasho Sobobay iyo FIFA iyo Caalamka Oo Ka Walwalsan Cupka 2014 ka Ee Lagu Qabanayo : DAAWO WAXA DHACAY +VIDEO

taageerayaal_istumay2

12-12-2013 Washington (Bnn)Brazil Oo Ku Fadeexadowday Taageerayaal 2 kooxood Oo isfarasaaray Oo Khasaaro Dhimasho Sobobay iyo FIFA iyo Caalamka Oo Ka Walwalsan Halista Soo Food Saari Karta Taageerayaasha tagidoona Ciyaaraha Aduunka Ee Lagu Qabanayo Sanadka Cusub Ee 2014 dalkaasi brazil

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 26 January 2014 22:32
Saturday, 11 January 2014 00:56
Friday, 20 December 2013 11:35
Thursday, 09 January 2014 21:39
Monday, 25 November 2013 17:29
Monday, 30 September 2013 12:28
Saturday, 14 September 2013 10:51
Saturday, 17 August 2013 13:28
Monday, 16 June 2014 08:05
Sunday, 13 April 2014 21:33