BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO LAYAABKA: Brazil Oo Ku Fadeexa dowday Taageerayaal 2 kooxood Oo isfarasaaray Oo Khasaaro Dhimasho Sobobay iyo FIFA iyo Caalamka Oo Ka Walwalsan Cupka 2014 ka Ee Lagu Qabanayo : DAAWO WAXA DHACAY +VIDEO

taageerayaal_istumay2

12-12-2013 Washington (Bnn)Brazil Oo Ku Fadeexadowday Taageerayaal 2 kooxood Oo isfarasaaray Oo Khasaaro Dhimasho Sobobay iyo FIFA iyo Caalamka Oo Ka Walwalsan Halista Soo Food Saari Karta Taageerayaasha tagidoona Ciyaaraha Aduunka Ee Lagu Qabanayo Sanadka Cusub Ee 2014 dalkaasi brazil

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 20 February 2014 10:15
Sunday, 02 February 2014 18:57
Thursday, 27 February 2014 17:12
Friday, 10 January 2014 17:08
Saturday, 17 August 2013 13:44
Thursday, 24 October 2013 15:34
Monday, 18 August 2014 08:36
Monday, 19 May 2014 12:51
Thursday, 24 July 2014 10:26
Thursday, 03 April 2014 13:43