BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO LAYAABKA: Brazil Oo Ku Fadeexa dowday Taageerayaal 2 kooxood Oo isfarasaaray Oo Khasaaro Dhimasho Sobobay iyo FIFA iyo Caalamka Oo Ka Walwalsan Cupka 2014 ka Ee Lagu Qabanayo : DAAWO WAXA DHACAY +VIDEO

taageerayaal_istumay2

12-12-2013 Washington (Bnn)Brazil Oo Ku Fadeexadowday Taageerayaal 2 kooxood Oo isfarasaaray Oo Khasaaro Dhimasho Sobobay iyo FIFA iyo Caalamka Oo Ka Walwalsan Halista Soo Food Saari Karta Taageerayaasha tagidoona Ciyaaraha Aduunka Ee Lagu Qabanayo Sanadka Cusub Ee 2014 dalkaasi brazil

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 29 November 2013 20:36
Saturday, 03 May 2014 18:27
Friday, 17 October 2014 09:44
Thursday, 20 March 2014 20:29
Saturday, 16 August 2014 06:39
Thursday, 14 August 2014 15:09
Wednesday, 26 February 2014 08:06
Monday, 01 September 2014 11:05
Friday, 09 August 2013 09:36
Wednesday, 16 July 2014 16:10