BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO LAYAABKA: Brazil Oo Ku Fadeexa dowday Taageerayaal 2 kooxood Oo isfarasaaray Oo Khasaaro Dhimasho Sobobay iyo FIFA iyo Caalamka Oo Ka Walwalsan Cupka 2014 ka Ee Lagu Qabanayo : DAAWO WAXA DHACAY +VIDEO

taageerayaal_istumay2

12-12-2013 Washington (Bnn)Brazil Oo Ku Fadeexadowday Taageerayaal 2 kooxood Oo isfarasaaray Oo Khasaaro Dhimasho Sobobay iyo FIFA iyo Caalamka Oo Ka Walwalsan Halista Soo Food Saari Karta Taageerayaasha tagidoona Ciyaaraha Aduunka Ee Lagu Qabanayo Sanadka Cusub Ee 2014 dalkaasi brazil

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 27 October 2013 12:34
Saturday, 31 August 2013 03:57
Monday, 23 December 2013 06:12
Thursday, 15 August 2013 01:25
Sunday, 19 January 2014 05:04
Monday, 14 April 2014 15:09
Monday, 13 January 2014 19:05
Saturday, 05 October 2013 15:09
Saturday, 29 March 2014 18:35
Saturday, 11 January 2014 23:27