BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Halkan Ka Daawo Xafladii Shaacinta Raysal Wasaaraha Cusub Ee Soomaaliya Oo Maanta Lagu Qabtay Villa Somalia .. +VIDEO

raysal_wasaare_cusub_iyo_xasan
12-12-2013 Muqdisho (Bnn) Halkan Ka Daawo Xafladii Shaacinta Raysal Wasaaraha Cusub Ee Soomaaliya Oo Maanta Lagu Qabtay Villa Somalia

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 06 October 2013 07:40
Saturday, 17 May 2014 22:44
Tuesday, 05 November 2013 12:05
Tuesday, 19 November 2013 01:03
Sunday, 03 November 2013 03:07
Wednesday, 05 February 2014 10:54
Tuesday, 11 February 2014 21:35
Sunday, 16 March 2014 11:09
Thursday, 31 October 2013 03:51
Tuesday, 04 March 2014 08:14