BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Halkan Ka Daawo Xafladii Shaacinta Raysal Wasaaraha Cusub Ee Soomaaliya Oo Maanta Lagu Qabtay Villa Somalia .. +VIDEO

raysal_wasaare_cusub_iyo_xasan
12-12-2013 Muqdisho (Bnn) Halkan Ka Daawo Xafladii Shaacinta Raysal Wasaaraha Cusub Ee Soomaaliya Oo Maanta Lagu Qabtay Villa Somalia

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 01 April 2014 14:55
Saturday, 07 December 2013 05:56
Sunday, 08 June 2014 08:53
Sunday, 03 November 2013 02:35
Sunday, 09 February 2014 14:18
Friday, 18 October 2013 14:56
Saturday, 15 February 2014 01:33
Sunday, 17 November 2013 14:52
Thursday, 13 February 2014 09:44
Saturday, 08 March 2014 16:22