BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Halkan Ka Daawo Xafladii Shaacinta Raysal Wasaaraha Cusub Ee Soomaaliya Oo Maanta Lagu Qabtay Villa Somalia .. +VIDEO

raysal_wasaare_cusub_iyo_xasan
12-12-2013 Muqdisho (Bnn) Halkan Ka Daawo Xafladii Shaacinta Raysal Wasaaraha Cusub Ee Soomaaliya Oo Maanta Lagu Qabtay Villa Somalia

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 04 May 2014 12:49
Wednesday, 08 January 2014 12:03
Tuesday, 09 September 2014 18:35
Wednesday, 26 February 2014 20:27
Tuesday, 25 February 2014 14:32
Tuesday, 19 August 2014 10:04
Wednesday, 18 June 2014 11:57
Monday, 04 August 2014 11:18
Friday, 31 January 2014 16:37
Monday, 05 August 2013 01:06