BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Halkan Ka Daawo Xafladii Shaacinta Raysal Wasaaraha Cusub Ee Soomaaliya Oo Maanta Lagu Qabtay Villa Somalia .. +VIDEO

raysal_wasaare_cusub_iyo_xasan
12-12-2013 Muqdisho (Bnn) Halkan Ka Daawo Xafladii Shaacinta Raysal Wasaaraha Cusub Ee Soomaaliya Oo Maanta Lagu Qabtay Villa Somalia

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 12 April 2014 06:19
Monday, 23 September 2013 11:29
Tuesday, 04 February 2014 06:48
Thursday, 26 June 2014 04:02
Wednesday, 21 August 2013 16:26
Sunday, 07 September 2014 07:41
Monday, 16 December 2013 10:42
Tuesday, 24 December 2013 03:12
Monday, 09 September 2013 13:30
Tuesday, 16 September 2014 13:51