BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Halkan Ka Daawo Xafladii Shaacinta Raysal Wasaaraha Cusub Ee Soomaaliya Oo Maanta Lagu Qabtay Villa Somalia .. +VIDEO

raysal_wasaare_cusub_iyo_xasan
12-12-2013 Muqdisho (Bnn) Halkan Ka Daawo Xafladii Shaacinta Raysal Wasaaraha Cusub Ee Soomaaliya Oo Maanta Lagu Qabtay Villa Somalia

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 26 November 2013 10:52
Saturday, 30 November 2013 23:11
Sunday, 23 March 2014 15:08
Wednesday, 18 December 2013 05:34
Tuesday, 11 March 2014 22:08
Sunday, 11 August 2013 13:57
Friday, 17 January 2014 19:38
Wednesday, 06 November 2013 16:54
Saturday, 01 February 2014 22:16
Thursday, 20 March 2014 09:40