BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Halkan Ka Daawo Xafladii Shaacinta Raysal Wasaaraha Cusub Ee Soomaaliya Oo Maanta Lagu Qabtay Villa Somalia .. +VIDEO

raysal_wasaare_cusub_iyo_xasan
12-12-2013 Muqdisho (Bnn) Halkan Ka Daawo Xafladii Shaacinta Raysal Wasaaraha Cusub Ee Soomaaliya Oo Maanta Lagu Qabtay Villa Somalia

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 16 June 2014 06:08
Saturday, 01 March 2014 20:06
Tuesday, 25 February 2014 15:16
Thursday, 15 August 2013 19:05
Saturday, 01 February 2014 01:16
Monday, 17 March 2014 08:44
Saturday, 30 August 2014 12:37
Tuesday, 02 September 2014 10:41
Tuesday, 18 June 2013 13:33
Tuesday, 07 January 2014 09:19