BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Halkan Ka Daawo Xafladii Shaacinta Raysal Wasaaraha Cusub Ee Soomaaliya Oo Maanta Lagu Qabtay Villa Somalia .. +VIDEO

raysal_wasaare_cusub_iyo_xasan
12-12-2013 Muqdisho (Bnn) Halkan Ka Daawo Xafladii Shaacinta Raysal Wasaaraha Cusub Ee Soomaaliya Oo Maanta Lagu Qabtay Villa Somalia

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 25 August 2014 22:15
Monday, 10 February 2014 10:46
Thursday, 27 March 2014 04:40
Saturday, 12 April 2014 06:38
Sunday, 15 September 2013 15:52
Saturday, 26 April 2014 13:43
Sunday, 10 August 2014 14:02
Friday, 04 October 2013 01:41
Monday, 03 March 2014 12:37
Tuesday, 11 February 2014 19:11