MARAYKANKA: DAAWO: Gabadh Soomaaliyeed Oo Ku Andacoonaysa In Magaceedii Laga Xaday iyo Warbaahinta Oo Dalhaas Oo Xiiso Galisay Sheekadeeda +VIDEO

soomaaliyad_magaca_laga_xaday
19-12-2013 San Diego (Bnn) MARAYKANKA: DAAWO: Gabadh Soomaaliyeed Oo Ku Andacoonaysa In Magaceedii Laga Xaday iyo Warbaahinta Oo Dalhaas Oo Xiiso Galisay Sheekadeeda

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 02 January 2014 20:39
Sunday, 30 March 2014 14:10
Tuesday, 08 October 2013 01:51
Tuesday, 28 January 2014 17:15
Monday, 03 March 2014 06:05
Tuesday, 18 February 2014 19:52
Thursday, 06 March 2014 20:20
Friday, 06 September 2013 21:17
Tuesday, 07 January 2014 09:19
Wednesday, 19 March 2014 14:11