MARAYKANKA: DAAWO: Gabadh Soomaaliyeed Oo Ku Andacoonaysa In Magaceedii Laga Xaday iyo Warbaahinta Oo Dalhaas Oo Xiiso Galisay Sheekadeeda +VIDEO

soomaaliyad_magaca_laga_xaday
19-12-2013 San Diego (Bnn) MARAYKANKA: DAAWO: Gabadh Soomaaliyeed Oo Ku Andacoonaysa In Magaceedii Laga Xaday iyo Warbaahinta Oo Dalhaas Oo Xiiso Galisay Sheekadeeda

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 22 October 2014 12:15
Tuesday, 25 February 2014 14:47
Thursday, 22 August 2013 15:04
Wednesday, 10 September 2014 14:58
Tuesday, 27 August 2013 18:42
Saturday, 25 January 2014 15:23
Tuesday, 26 November 2013 16:28
Thursday, 30 January 2014 07:07
Thursday, 24 April 2014 03:14
Saturday, 22 February 2014 01:13