MARAYKANKA: DAAWO: Gabadh Soomaaliyeed Oo Ku Andacoonaysa In Magaceedii Laga Xaday iyo Warbaahinta Oo Dalhaas Oo Xiiso Galisay Sheekadeeda +VIDEO

soomaaliyad_magaca_laga_xaday
19-12-2013 San Diego (Bnn) MARAYKANKA: DAAWO: Gabadh Soomaaliyeed Oo Ku Andacoonaysa In Magaceedii Laga Xaday iyo Warbaahinta Oo Dalhaas Oo Xiiso Galisay Sheekadeeda

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 21 March 2014 20:45
Sunday, 23 March 2014 22:09
Tuesday, 14 January 2014 18:35
Monday, 24 March 2014 20:37
Saturday, 01 March 2014 12:43
Tuesday, 01 July 2014 18:03
Wednesday, 18 December 2013 05:05
Thursday, 24 October 2013 11:24
Wednesday, 05 February 2014 00:32
Thursday, 08 August 2013 18:40