BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO Film Cusub Oo Soomaali Ah Jilayaasha Reer Jabuuti iyo Jabuuti Qasadii Nin Naagtiisu U Dhistay Iyo Jabka Ka Qabsaday +VIDEO

film_cusb_oo_ja22-12-2013 Jabuuti (Bnn) DAAWO Film Cusub Oo Soomaali Ah Jilayaasha Reer Jabuuti iyo Jabuuti Qasadii Nin Naagtiisu U Dhistay Iyo Jabkii Ka Qabsaday :

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 17 December 2013 21:04
Wednesday, 14 August 2013 17:32
Saturday, 24 August 2013 07:48
Tuesday, 29 July 2014 11:26
Sunday, 09 February 2014 13:42
Monday, 01 September 2014 16:42
Wednesday, 26 March 2014 11:57
Monday, 31 March 2014 23:03
Wednesday, 09 April 2014 08:15
Saturday, 23 August 2014 18:15