BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO Film Cusub Oo Soomaali Ah Jilayaasha Reer Jabuuti iyo Jabuuti Qasadii Nin Naagtiisu U Dhistay Iyo Jabka Ka Qabsaday +VIDEO

film_cusb_oo_ja22-12-2013 Jabuuti (Bnn) DAAWO Film Cusub Oo Soomaali Ah Jilayaasha Reer Jabuuti iyo Jabuuti Qasadii Nin Naagtiisu U Dhistay Iyo Jabkii Ka Qabsaday :

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 28 December 2013 18:23
Wednesday, 02 April 2014 03:57
Saturday, 09 November 2013 19:50
Thursday, 16 October 2014 22:45
Monday, 04 August 2014 15:50
Friday, 25 July 2014 04:45
Monday, 18 November 2013 19:17
Monday, 13 January 2014 19:38
Thursday, 28 November 2013 11:36
Tuesday, 13 May 2014 03:41