BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO Film Cusub Oo Soomaali Ah Jilayaasha Reer Jabuuti iyo Jabuuti Qasadii Nin Naagtiisu U Dhistay Iyo Jabka Ka Qabsaday +VIDEO

film_cusb_oo_ja22-12-2013 Jabuuti (Bnn) DAAWO Film Cusub Oo Soomaali Ah Jilayaasha Reer Jabuuti iyo Jabuuti Qasadii Nin Naagtiisu U Dhistay Iyo Jabkii Ka Qabsaday :

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 20 January 2014 09:20
Friday, 07 February 2014 10:13
Thursday, 07 November 2013 21:38
Monday, 28 April 2014 02:20
Saturday, 08 March 2014 18:43
Monday, 15 September 2014 03:21
Wednesday, 21 May 2014 16:12
Tuesday, 10 December 2013 01:19
Friday, 15 November 2013 14:48
Saturday, 15 March 2014 10:17