BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Dagaalka Koonfurta Suudaan Oo Sii Xoogaystay Mucaaridka Oo Dhul Badan Qabsaday Qabiilada Oo Is Ugaadhsanaya DAAWO

k-sudan01

22-12-2013 (BNN) Dagaalka Koonfurta Sudaan ayaa galay marxalada Adag Qabiilooyinka oo si naxariis lahayn isku ugaadhsanaya,dagaalka ayaa ku

 fiday dhamaan dalka,mucaaridka ayaa intabadan gacanta ku dhigay dalka,siiba dhulka saliida,Obama ayaa isna digniin kasoo saaray dagaalka.

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 13 January 2014 08:12
Tuesday, 31 December 2013 07:21
Friday, 03 January 2014 18:34
Thursday, 03 October 2013 23:30
Thursday, 08 May 2014 10:48
Saturday, 30 November 2013 11:21
Tuesday, 07 January 2014 17:21
Tuesday, 21 January 2014 20:37
Saturday, 31 May 2014 12:07
Sunday, 01 December 2013 17:26