BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Dagaalka Koonfurta Suudaan Oo Sii Xoogaystay Mucaaridka Oo Dhul Badan Qabsaday Qabiilada Oo Is Ugaadhsanaya DAAWO

k-sudan01

22-12-2013 (BNN) Dagaalka Koonfurta Sudaan ayaa galay marxalada Adag Qabiilooyinka oo si naxariis lahayn isku ugaadhsanaya,dagaalka ayaa ku

 fiday dhamaan dalka,mucaaridka ayaa intabadan gacanta ku dhigay dalka,siiba dhulka saliida,Obama ayaa isna digniin kasoo saaray dagaalka.

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 17 July 2014 11:43
Monday, 03 March 2014 20:18
Friday, 21 March 2014 10:43
Thursday, 23 October 2014 21:14
Thursday, 15 May 2014 15:54
Thursday, 26 December 2013 18:14
Wednesday, 05 February 2014 03:34
Monday, 28 October 2013 16:17
Saturday, 10 May 2014 17:57
Wednesday, 17 September 2014 14:42