BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Dagaalka Koonfurta Suudaan Oo Sii Xoogaystay Mucaaridka Oo Dhul Badan Qabsaday Qabiilada Oo Is Ugaadhsanaya DAAWO

k-sudan01

22-12-2013 (BNN) Dagaalka Koonfurta Sudaan ayaa galay marxalada Adag Qabiilooyinka oo si naxariis lahayn isku ugaadhsanaya,dagaalka ayaa ku

 fiday dhamaan dalka,mucaaridka ayaa intabadan gacanta ku dhigay dalka,siiba dhulka saliida,Obama ayaa isna digniin kasoo saaray dagaalka.

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 11 February 2014 11:42
Saturday, 01 February 2014 17:37
Wednesday, 21 August 2013 02:17
Wednesday, 28 August 2013 15:56
Thursday, 21 November 2013 05:33
Thursday, 26 December 2013 02:17
Wednesday, 22 January 2014 17:56
Wednesday, 19 February 2014 12:00
Sunday, 17 November 2013 02:48
Monday, 30 September 2013 18:01