BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

SAWIRKA MAANTA:Halkan Ka Daawo Muuqaalka Guud Iyo Cimilada Magaalada Borama Oo Ku Jirta Xili Wanaagsan

Borama

22-12-2013 (BNN) Halkan Ka Daawo Muuqaalka Guud Iyo Cimilada Magaalada Borama Oo Ku Jirta Xili Wanaagsan

Borama 

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 30 January 2014 08:31
Thursday, 19 December 2013 21:28
Tuesday, 14 January 2014 18:52
Sunday, 12 January 2014 19:30
Monday, 17 March 2014 21:34
Sunday, 25 August 2013 04:56
Saturday, 09 August 2014 11:19
Saturday, 14 September 2013 10:33
Monday, 30 December 2013 22:19
Thursday, 17 April 2014 13:45