BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

SAWIRKA MAANTA:Halkan Ka Daawo Muuqaalka Guud Iyo Cimilada Magaalada Borama Oo Ku Jirta Xili Wanaagsan

Borama

22-12-2013 (BNN) Halkan Ka Daawo Muuqaalka Guud Iyo Cimilada Magaalada Borama Oo Ku Jirta Xili Wanaagsan

Borama 

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 21 November 2013 16:02
Tuesday, 15 July 2014 00:52
Tuesday, 03 December 2013 20:20
Saturday, 07 September 2013 14:51
Wednesday, 09 October 2013 21:44
Tuesday, 17 September 2013 08:00
Tuesday, 02 September 2014 17:11
Sunday, 05 January 2014 02:02
Friday, 28 February 2014 10:43
Saturday, 21 September 2013 22:39