BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

SAWIRKA MAANTA:Halkan Ka Daawo Muuqaalka Guud Iyo Cimilada Magaalada Borama Oo Ku Jirta Xili Wanaagsan

Borama

22-12-2013 (BNN) Halkan Ka Daawo Muuqaalka Guud Iyo Cimilada Magaalada Borama Oo Ku Jirta Xili Wanaagsan

Borama 

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 31 October 2013 20:39
Monday, 19 May 2014 18:05
Sunday, 28 September 2014 10:48
Friday, 29 August 2014 18:09
Saturday, 12 April 2014 07:44
Wednesday, 05 March 2014 14:26
Friday, 18 October 2013 14:16
Wednesday, 14 August 2013 18:19
Thursday, 08 August 2013 09:52
Thursday, 16 October 2014 12:57