BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

SAWIRKA MAANTA:Halkan Ka Daawo Muuqaalka Guud Iyo Cimilada Magaalada Borama Oo Ku Jirta Xili Wanaagsan

Borama

22-12-2013 (BNN) Halkan Ka Daawo Muuqaalka Guud Iyo Cimilada Magaalada Borama Oo Ku Jirta Xili Wanaagsan

Borama 

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 09 February 2014 15:13
Monday, 19 August 2013 17:10
Thursday, 20 February 2014 12:57
Monday, 09 December 2013 04:41
Thursday, 26 September 2013 18:16
Saturday, 23 August 2014 13:08
Monday, 20 January 2014 13:08
Saturday, 10 May 2014 10:09
Wednesday, 21 August 2013 02:17
Thursday, 29 August 2013 19:29