BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

SAWIRKA MAANTA:Halkan Ka Daawo Muuqaalka Guud Iyo Cimilada Magaalada Borama Oo Ku Jirta Xili Wanaagsan

Borama

22-12-2013 (BNN) Halkan Ka Daawo Muuqaalka Guud Iyo Cimilada Magaalada Borama Oo Ku Jirta Xili Wanaagsan

Borama 

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 25 November 2013 17:29
Tuesday, 04 February 2014 08:49
Thursday, 06 February 2014 03:19
Tuesday, 12 August 2014 20:13
Monday, 28 October 2013 14:57
Saturday, 15 February 2014 21:40
Wednesday, 31 July 2013 20:38
Monday, 23 December 2013 03:50
Wednesday, 08 January 2014 13:02
Wednesday, 18 December 2013 16:18