BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO SAWIRRADA : Madaxweyne Siilaanyo Oo Xafiiskiisa Ku Qaabilay Shahaadooyina Gudoonsiiyay Hal-Abuurada Da'a Yar Ee Dhawaan ku Guuleystay Tartan Loo...

IMG_0264l22-12-2013 Borama (Bnn) Madaxweyne Siilaanyo ayaa xafiiskiisa ku qaabilay shahaadooyina ku gudoonsiiyey Hal-abuurada da’a yar ee dhawaan ku guulaystay tartankii loo qabtay da’a yarta Gobolka maroodi-jeex
mmsilanyoku1mmsilanyoku1mmsilanyoku1mmsilanyoku1mmsilanyoku1mmsilanyoku1mmsilanyoku1mmsilanyoku1mmsilanyoku1mmsilanyoku1

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 30 March 2014 22:33
Friday, 31 January 2014 01:13
Monday, 18 November 2013 14:45
Saturday, 22 March 2014 18:19
Friday, 22 November 2013 05:00
Monday, 09 December 2013 02:07
Thursday, 15 May 2014 15:43
Monday, 03 February 2014 10:57
Wednesday, 30 October 2013 19:59
Friday, 20 June 2014 15:46