BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO SAWIRRADA : Madaxweyne Siilaanyo Oo Xafiiskiisa Ku Qaabilay Shahaadooyina Gudoonsiiyay Hal-Abuurada Da'a Yar Ee Dhawaan ku Guuleystay Tartan Loo...

IMG_0264l22-12-2013 Borama (Bnn) Madaxweyne Siilaanyo ayaa xafiiskiisa ku qaabilay shahaadooyina ku gudoonsiiyey Hal-abuurada da’a yar ee dhawaan ku guulaystay tartankii loo qabtay da’a yarta Gobolka maroodi-jeex
mmsilanyoku1mmsilanyoku1mmsilanyoku1mmsilanyoku1mmsilanyoku1mmsilanyoku1mmsilanyoku1mmsilanyoku1mmsilanyoku1mmsilanyoku1

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 21 September 2014 20:27
Wednesday, 30 October 2013 14:09
Friday, 14 February 2014 00:45
Wednesday, 15 January 2014 22:22
Thursday, 30 January 2014 13:35
Saturday, 17 May 2014 18:52
Sunday, 05 October 2014 14:20
Friday, 31 January 2014 12:01
Sunday, 15 September 2013 04:59
Wednesday, 13 November 2013 23:47