BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO: "Baarlamaankii Dhufaanka ahaa Budhka Lala Dulkoray... Rayaale Nin Kaliya Ayuu Ahaaye Kuwani Waa Dawlado Iyaan La Xisaabtanaa.. Siilaanyo Waxan Leeyahay Waalagaga Fiicanyahay" Faysal +VIDEO

ina_cali_waraabe2
Hargeysa (Bnn) DAAWO: "Baarlamaankii Dhufaarna Waakaa Budhka Lala Dulkoray...Rayaale Nin Kaliya Ayuu Ahaaye Kuwani Waa Dawlado Iyaan La Xisaabtanaa.. Siilaanyo Waxan Leeyahay Waalagaga Fiicanyahay" Faysal 

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 08 January 2014 21:53
Tuesday, 29 October 2013 22:46
Friday, 13 December 2013 04:25
Friday, 25 October 2013 18:00
Wednesday, 12 February 2014 10:28
Friday, 02 May 2014 16:31
Monday, 02 December 2013 19:27
Monday, 18 August 2014 06:29
Friday, 13 June 2014 21:11
Saturday, 16 August 2014 05:32