BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO: "Baarlamaankii Dhufaanka ahaa Budhka Lala Dulkoray... Rayaale Nin Kaliya Ayuu Ahaaye Kuwani Waa Dawlado Iyaan La Xisaabtanaa.. Siilaanyo Waxan Leeyahay Waalagaga Fiicanyahay" Faysal +VIDEO

ina_cali_waraabe2
Hargeysa (Bnn) DAAWO: "Baarlamaankii Dhufaarna Waakaa Budhka Lala Dulkoray...Rayaale Nin Kaliya Ayuu Ahaaye Kuwani Waa Dawlado Iyaan La Xisaabtanaa.. Siilaanyo Waxan Leeyahay Waalagaga Fiicanyahay" Faysal 

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 07 August 2013 17:53
Monday, 30 December 2013 05:48
Wednesday, 11 September 2013 22:00
Thursday, 14 November 2013 17:04
Sunday, 25 August 2013 05:12
Sunday, 19 January 2014 14:45
Tuesday, 24 December 2013 15:47
Thursday, 16 January 2014 02:15
Monday, 05 August 2013 19:41
Thursday, 05 December 2013 20:27