BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO: "Baarlamaankii Dhufaanka ahaa Budhka Lala Dulkoray... Rayaale Nin Kaliya Ayuu Ahaaye Kuwani Waa Dawlado Iyaan La Xisaabtanaa.. Siilaanyo Waxan Leeyahay Waalagaga Fiicanyahay" Faysal +VIDEO

ina_cali_waraabe2
Hargeysa (Bnn) DAAWO: "Baarlamaankii Dhufaarna Waakaa Budhka Lala Dulkoray...Rayaale Nin Kaliya Ayuu Ahaaye Kuwani Waa Dawlado Iyaan La Xisaabtanaa.. Siilaanyo Waxan Leeyahay Waalagaga Fiicanyahay" Faysal 

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 12 November 2013 07:54
Monday, 26 August 2013 04:10
Sunday, 15 June 2014 14:59
Sunday, 08 September 2013 19:45
Thursday, 17 April 2014 18:57
Friday, 08 November 2013 05:37
Sunday, 06 October 2013 19:17
Tuesday, 17 September 2013 22:15
Friday, 13 June 2014 14:06
Friday, 23 May 2014 04:28