BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO LAYAABKA: Shiicada Oo Awr Sarajooga Ku Mariyay Mindi : DAAWO WAXA DHACAY NAF XARBI AWR KII KABAHA LA MARAY BAABUUR IYO DAD WIXII IS HORTAAGABA

shiicada_oo_awr_sarajooga

23-12-2013 (BNN) Shiicada Oo Awr Sarajooga Ku Mariyay Mindi : DAAWO WAXA DHACAY NAF XARBI  AWR KII KABAHA LA MARAY BAABUUR IYO DAD WIXII ISHORTAAGABA


AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 17 March 2014 20:46
Monday, 11 August 2014 19:11
Thursday, 02 October 2014 19:00
Saturday, 04 October 2014 14:23
Saturday, 28 June 2014 12:25
Thursday, 26 June 2014 20:34
Wednesday, 25 June 2014 00:40
Monday, 16 December 2013 11:38
Monday, 11 November 2013 10:14
Monday, 04 November 2013 10:38