BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

BORAMA HEES CUSUB: "BARADII CILMIGEE BARIGA AFRIKAY, Bay'adii Nabadiyo Baladkii Raxmadaay.. Borama-ay Balaayada Baal Lagaa Mari.. " Fanaanada Codka Macaan Fardusa Xasan Aye +VIDEO

borama_new_song
23-12-.2013 Borama (Bnn) MAXAA CUSUB FANKA: "BARADII CILMIGEE BARIGA AFRIKAY, Bay'adii Nabadiyo Baladkii Raxmadaay.. Borama-ay Balaayada Baal Lagaa Mari.. " Fanaanada Codka Macaan Fardusa Xasan Aye

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 26 November 2013 17:47
Thursday, 26 June 2014 04:02
Tuesday, 12 August 2014 19:59
Friday, 02 May 2014 04:09
Thursday, 24 April 2014 03:14
Friday, 20 June 2014 21:42
Sunday, 15 December 2013 09:15
Sunday, 20 October 2013 03:37
Tuesday, 19 November 2013 01:03
Wednesday, 09 October 2013 15:38