BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO YAABKA: Dayaarado Ka Kacaya Barafka Oo Fadhiya Garoonka Diyaaradaha Ee Gobolka Ugu Baraf Badan Maraykanka Alaska: DAAWO BARAFKII OO.. +VIDEO

diyaaradaha_barafka_ka_akacay
23-12-2013 Alaska (Bnn) DAAWO YAABKA: Dayaarado Ka Kacaya Barafka Oo Fadhiya Garoonka Diyaaradaha Ee Gobolka Ugu Baraf Badan Maraykanka Alaska: DAAWO BARAFKII OO..

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 18 November 2013 14:45
Thursday, 09 January 2014 12:47
Saturday, 21 September 2013 22:49
Wednesday, 30 October 2013 04:53
Saturday, 21 June 2014 03:34
Friday, 06 June 2014 10:06
Tuesday, 24 December 2013 21:55
Monday, 12 August 2013 01:00
Saturday, 03 May 2014 18:27
Monday, 31 March 2014 20:04