DHAGAYSO: Munaasibad Abwaan Gaariye Lagu Xusayay Oo Xukuumadu U Cidleysay Faysal Cali Waraabe iyo Boobe Yuusuf Ducaale " Waan Iska Joogi Laheyn Hadaan Moodayno in...

faysal_ruwaayad
23-12-2013 Hargeysa (Bnn) DHAGAYSO: Munaasibad Abwaan Gaariye Lagu Xusayay Oo Xukuumadu U Cidleysay Faysal Cali Waraabe iyo Boobe Yuusuf Ducaale " Waan Iska Joogi Laheyn Hadaan Moodayno in...

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 31 August 2013 06:08
Sunday, 15 September 2013 15:52
Monday, 25 August 2014 05:08
Friday, 21 February 2014 11:08
Wednesday, 18 September 2013 22:27
Wednesday, 07 May 2014 23:26
Sunday, 25 May 2014 14:03
Tuesday, 07 January 2014 14:19
Thursday, 27 March 2014 18:33
Tuesday, 24 June 2014 18:45