DHAGAYSO: Munaasibad Abwaan Gaariye Lagu Xusayay Oo Xukuumadu U Cidleysay Faysal Cali Waraabe iyo Boobe Yuusuf Ducaale " Waan Iska Joogi Laheyn Hadaan Moodayno in...

faysal_ruwaayad
23-12-2013 Hargeysa (Bnn) DHAGAYSO: Munaasibad Abwaan Gaariye Lagu Xusayay Oo Xukuumadu U Cidleysay Faysal Cali Waraabe iyo Boobe Yuusuf Ducaale " Waan Iska Joogi Laheyn Hadaan Moodayno in...

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 18 November 2013 15:35
Sunday, 26 January 2014 12:45
Friday, 21 February 2014 21:42
Friday, 01 August 2014 11:45
Wednesday, 07 August 2013 11:04
Wednesday, 25 June 2014 15:54
Monday, 05 August 2013 16:44
Sunday, 19 January 2014 20:14
Friday, 11 October 2013 11:33
Saturday, 16 August 2014 05:32