DHAGAYSO: Munaasibad Abwaan Gaariye Lagu Xusayay Oo Xukuumadu U Cidleysay Faysal Cali Waraabe iyo Boobe Yuusuf Ducaale " Waan Iska Joogi Laheyn Hadaan Moodayno in...

faysal_ruwaayad
23-12-2013 Hargeysa (Bnn) DHAGAYSO: Munaasibad Abwaan Gaariye Lagu Xusayay Oo Xukuumadu U Cidleysay Faysal Cali Waraabe iyo Boobe Yuusuf Ducaale " Waan Iska Joogi Laheyn Hadaan Moodayno in...

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 28 November 2013 17:02
Wednesday, 09 October 2013 15:38
Tuesday, 07 October 2014 20:40
Monday, 17 June 2013 19:49
Monday, 12 May 2014 17:00
Thursday, 05 June 2014 01:30
Tuesday, 15 July 2014 09:30
Thursday, 16 January 2014 00:25
Sunday, 04 May 2014 11:26
Thursday, 30 January 2014 10:50