DHAGAYSO: Munaasibad Abwaan Gaariye Lagu Xusayay Oo Xukuumadu U Cidleysay Faysal Cali Waraabe iyo Boobe Yuusuf Ducaale " Waan Iska Joogi Laheyn Hadaan Moodayno in...

faysal_ruwaayad
23-12-2013 Hargeysa (Bnn) DHAGAYSO: Munaasibad Abwaan Gaariye Lagu Xusayay Oo Xukuumadu U Cidleysay Faysal Cali Waraabe iyo Boobe Yuusuf Ducaale " Waan Iska Joogi Laheyn Hadaan Moodayno in...

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 14 March 2014 17:33
Saturday, 10 May 2014 14:34
Monday, 03 March 2014 21:14
Friday, 03 January 2014 14:49
Friday, 13 September 2013 03:00
Saturday, 17 August 2013 04:46
Tuesday, 17 December 2013 03:43
Sunday, 24 November 2013 13:57
Friday, 18 October 2013 19:15
Friday, 17 January 2014 02:19