DHAGAYSO: Munaasibad Abwaan Gaariye Lagu Xusayay Oo Xukuumadu U Cidleysay Faysal Cali Waraabe iyo Boobe Yuusuf Ducaale " Waan Iska Joogi Laheyn Hadaan Moodayno in...

faysal_ruwaayad
23-12-2013 Hargeysa (Bnn) DHAGAYSO: Munaasibad Abwaan Gaariye Lagu Xusayay Oo Xukuumadu U Cidleysay Faysal Cali Waraabe iyo Boobe Yuusuf Ducaale " Waan Iska Joogi Laheyn Hadaan Moodayno in...

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 05 September 2013 13:19
Monday, 10 February 2014 01:15
Saturday, 08 February 2014 16:04
Sunday, 08 September 2013 18:34
Friday, 11 April 2014 19:02
Monday, 12 August 2013 08:27
Monday, 03 February 2014 11:51
Saturday, 12 October 2013 14:18
Wednesday, 18 September 2013 19:26
Wednesday, 09 October 2013 13:56