DHAGAYSO: Munaasibad Abwaan Gaariye Lagu Xusayay Oo Xukuumadu U Cidleysay Faysal Cali Waraabe iyo Boobe Yuusuf Ducaale " Waan Iska Joogi Laheyn Hadaan Moodayno in...

faysal_ruwaayad
23-12-2013 Hargeysa (Bnn) DHAGAYSO: Munaasibad Abwaan Gaariye Lagu Xusayay Oo Xukuumadu U Cidleysay Faysal Cali Waraabe iyo Boobe Yuusuf Ducaale " Waan Iska Joogi Laheyn Hadaan Moodayno in...

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 05 August 2014 14:16
Friday, 04 July 2014 01:23
Friday, 25 October 2013 11:57
Thursday, 18 September 2014 18:43
Friday, 02 May 2014 16:04
Saturday, 14 December 2013 04:48
Saturday, 23 August 2014 00:59
Saturday, 14 June 2014 05:46
Saturday, 26 October 2013 13:43
Thursday, 26 June 2014 01:53