DHAGAYSO: Munaasibad Abwaan Gaariye Lagu Xusayay Oo Xukuumadu U Cidleysay Faysal Cali Waraabe iyo Boobe Yuusuf Ducaale " Waan Iska Joogi Laheyn Hadaan Moodayno in...

faysal_ruwaayad
23-12-2013 Hargeysa (Bnn) DHAGAYSO: Munaasibad Abwaan Gaariye Lagu Xusayay Oo Xukuumadu U Cidleysay Faysal Cali Waraabe iyo Boobe Yuusuf Ducaale " Waan Iska Joogi Laheyn Hadaan Moodayno in...

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 23 November 2013 09:26
Wednesday, 27 November 2013 01:06
Sunday, 09 February 2014 09:27
Sunday, 30 March 2014 20:15
Wednesday, 28 May 2014 14:49
Monday, 07 April 2014 16:17
Sunday, 04 May 2014 23:59
Saturday, 03 August 2013 17:40
Friday, 13 June 2014 14:27
Friday, 09 August 2013 12:27