BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO : Mudaharaado Rabshado Wata Oo Sabobay Dhimashada Hal Qof iyo Dhaawac 3 Qof Oo Ka Dhacay Maanta Burco VIDEO

dhimasho_burcoBurco (Bnn)Mudaharaado Rabshado Wata Oo Sabobay Dhimashada Hal Qof iyo Dhaawac 3 Qof Oo Ka Dhacay Maanta Burco

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 13 October 2013 22:44
Tuesday, 08 April 2014 13:03
Friday, 06 June 2014 10:06
Saturday, 17 May 2014 09:25
Sunday, 05 January 2014 02:06
Wednesday, 11 September 2013 15:43
Wednesday, 12 February 2014 22:15
Friday, 07 March 2014 21:01
Friday, 13 September 2013 17:47
Sunday, 29 December 2013 17:42