BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO : Mudaharaado Rabshado Wata Oo Sabobay Dhimashada Hal Qof iyo Dhaawac 3 Qof Oo Ka Dhacay Maanta Burco VIDEO

dhimasho_burcoBurco (Bnn)Mudaharaado Rabshado Wata Oo Sabobay Dhimashada Hal Qof iyo Dhaawac 3 Qof Oo Ka Dhacay Maanta Burco

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 13 September 2013 03:57
Thursday, 15 August 2013 04:50
Tuesday, 03 September 2013 09:08
Friday, 28 February 2014 21:39
Thursday, 16 January 2014 19:57
Saturday, 01 February 2014 17:37
Saturday, 12 October 2013 04:05
Monday, 06 January 2014 21:27
Thursday, 26 December 2013 16:57
Thursday, 12 September 2013 09:34