BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Ogaysiis Xaflad Baroordiiq Ah Oo Loo Samaynayo Marxuum xildhibaan Maxamed warsame Maxamed (FEYSAL) Dalka Maraykanka

ogaysiisWaxaan dhamaanteen bulshada soomaaliyeed ee ku nool Boston iyo nawaaxigeeda ku wargelinaynaa inaad ka soo qeyb gashaan baroor diiq loo qabanayo Marxuum xildhibaan Maxamed warsame Maxamed (FEYSAL).
Waxaa xaflada baroor diiqda ah lagu qabanayaa:
New Academy Estates
2908 Washington street
Roxbury MA,02120
Date Dec 29th,2013
Time 5:00pm-10:00pm
Mahadsanidin

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 11 May 2014 19:28
Wednesday, 16 July 2014 14:20
Sunday, 15 September 2013 15:04
Tuesday, 06 May 2014 17:59
Monday, 21 April 2014 16:00
Wednesday, 11 September 2013 17:55
Thursday, 29 May 2014 07:23
Tuesday, 10 December 2013 00:41
Sunday, 01 June 2014 11:58
Friday, 06 June 2014 06:23