BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Ogaysiis Xaflad Baroordiiq Ah Oo Loo Samaynayo Marxuum xildhibaan Maxamed warsame Maxamed (FEYSAL) Dalka Maraykanka

ogaysiisWaxaan dhamaanteen bulshada soomaaliyeed ee ku nool Boston iyo nawaaxigeeda ku wargelinaynaa inaad ka soo qeyb gashaan baroor diiq loo qabanayo Marxuum xildhibaan Maxamed warsame Maxamed (FEYSAL).
Waxaa xaflada baroor diiqda ah lagu qabanayaa:
New Academy Estates
2908 Washington street
Roxbury MA,02120
Date Dec 29th,2013
Time 5:00pm-10:00pm
Mahadsanidin

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 26 September 2013 18:02
Saturday, 14 December 2013 06:12
Thursday, 05 September 2013 12:19
Tuesday, 18 June 2013 19:58
Sunday, 13 October 2013 11:20
Monday, 26 August 2013 15:55
Sunday, 27 October 2013 12:34
Friday, 13 September 2013 06:31
Thursday, 20 February 2014 10:55
Saturday, 05 October 2013 13:14