BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO Nin Muslim Ah Oo Caanku Ciyaaraha Musaaracada Dalka Ruushka Oo Wacdaro Ku Dhigay Gabadh Aan Asturneyn Oo Siday Saxanka Bilado La Gudoon siinayay DAAWO WAXA DHACAY +VIDEO

wadaad_muslim_ah
24-12-2013 Borama (Bnn)Nin Muslim Ah Oo Caanku Ciyaaraha Musaaracada Daka Ruushka Oo Wacdaro Ku Dhigay Gabadh Aan Asturneyn Oo Siday Saxanka Bilado La Gudoonsiinayay

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 10 December 2013 21:53
Sunday, 19 January 2014 10:47
Thursday, 24 October 2013 01:06
Sunday, 27 October 2013 12:44
Tuesday, 11 February 2014 13:57
Saturday, 15 February 2014 22:07
Wednesday, 27 November 2013 11:15
Tuesday, 26 November 2013 12:22
Sunday, 15 September 2013 15:01
Monday, 26 August 2013 17:54