BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO Nin Muslim Ah Oo Caanku Ciyaaraha Musaaracada Dalka Ruushka Oo Wacdaro Ku Dhigay Gabadh Aan Asturneyn Oo Siday Saxanka Bilado La Gudoon siinayay DAAWO WAXA DHACAY +VIDEO

wadaad_muslim_ah
24-12-2013 Borama (Bnn)Nin Muslim Ah Oo Caanku Ciyaaraha Musaaracada Daka Ruushka Oo Wacdaro Ku Dhigay Gabadh Aan Asturneyn Oo Siday Saxanka Bilado La Gudoonsiinayay

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 27 December 2013 03:12
Friday, 16 May 2014 05:48
Tuesday, 14 October 2014 12:48
Tuesday, 08 October 2013 16:28
Thursday, 12 December 2013 21:04
Wednesday, 24 September 2014 21:39
Wednesday, 30 October 2013 17:54
Monday, 25 August 2014 05:08
Thursday, 26 December 2013 18:14
Sunday, 11 May 2014 23:38