BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO Nin Muslim Ah Oo Caanku Ciyaaraha Musaaracada Dalka Ruushka Oo Wacdaro Ku Dhigay Gabadh Aan Asturneyn Oo Siday Saxanka Bilado La Gudoon siinayay DAAWO WAXA DHACAY +VIDEO

wadaad_muslim_ah
24-12-2013 Borama (Bnn)Nin Muslim Ah Oo Caanku Ciyaaraha Musaaracada Daka Ruushka Oo Wacdaro Ku Dhigay Gabadh Aan Asturneyn Oo Siday Saxanka Bilado La Gudoonsiinayay

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 17 February 2014 09:04
Sunday, 24 November 2013 20:09
Friday, 27 September 2013 20:14
Sunday, 27 April 2014 19:31
Friday, 22 November 2013 11:45
Saturday, 25 January 2014 18:11
Tuesday, 11 March 2014 11:07
Monday, 05 August 2013 15:52
Monday, 30 December 2013 21:14
Monday, 26 August 2013 05:45