BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

MASAR:Walxaha Qarxa Oo Lala Beegsaday Saldhiga Booliiska Mansoura Ee Dalka Masar Iyo Wasiirka Arimaha Gudaha Oo Ku Eedeeyay Akhwaan Muslimiinta DAAWO WAXA DHACAY

egyptybomb24.12.2013 (BNN) Ugu yaraan 13 booliis ah ayaa ku dhimatay 134kale ayaa ku dhaawacantay kadib markii bambo lagu weeraray taliska booliiska ee Mansoura,Isla markiiba wasiirka arimaha gudaha ayaa ku eedeeyay akhwaan muslimiinta oo uu sheegay in ay kaga aargoosanayeen dhacdadii raabaca ee lagu laayay akhwaanka.Akhwaanka ayaa iska fogeeyay qaraxani sheegayna in uu yahay shirqool loosoo maleegay Masar oo idil.

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 22 March 2014 10:48
Sunday, 13 April 2014 23:49
Thursday, 07 November 2013 17:09
Wednesday, 06 November 2013 01:19
Saturday, 14 September 2013 05:10
Tuesday, 26 November 2013 16:28
Friday, 06 December 2013 11:49
Monday, 11 November 2013 10:28
Thursday, 12 December 2013 20:06
Sunday, 06 October 2013 18:12