BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

MASAR:Walxaha Qarxa Oo Lala Beegsaday Saldhiga Booliiska Mansoura Ee Dalka Masar Iyo Wasiirka Arimaha Gudaha Oo Ku Eedeeyay Akhwaan Muslimiinta DAAWO WAXA DHACAY

egyptybomb24.12.2013 (BNN) Ugu yaraan 13 booliis ah ayaa ku dhimatay 134kale ayaa ku dhaawacantay kadib markii bambo lagu weeraray taliska booliiska ee Mansoura,Isla markiiba wasiirka arimaha gudaha ayaa ku eedeeyay akhwaan muslimiinta oo uu sheegay in ay kaga aargoosanayeen dhacdadii raabaca ee lagu laayay akhwaanka.Akhwaanka ayaa iska fogeeyay qaraxani sheegayna in uu yahay shirqool loosoo maleegay Masar oo idil.

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 02 June 2014 13:41
Tuesday, 01 October 2013 21:37
Sunday, 17 November 2013 13:00
Sunday, 03 November 2013 03:31
Sunday, 27 April 2014 21:09
Tuesday, 03 June 2014 16:09
Monday, 10 February 2014 09:03
Tuesday, 18 March 2014 13:38
Saturday, 22 March 2014 18:12
Sunday, 04 May 2014 14:59