BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

BORAMA:Halkan Daawo Siyaasiga Shayga Oo Ka Hadlay Deeqaha Caalamku Siiyaan Somaliland Oo Si Cadaalad Daro Ah Jeebka Dad Gaar Ah Ugu Dhacdo Kana Hadlay Dhibaatooyin Ka Jira Somaliland DAAWO

shayga

24-12-2013 (BNN) Halkan Daawo Siyaasiga Shayga Oo Ka Hadlay Deeqaha Caalamku Siiyaan Somaliland Oo Si Cadaalad Daro Ah  Jeebka Dad Gaar Ah Ugu Dhacdo Kana Hadlay Dhibaatooyin Ka Jira Somaliland DAAWO

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 05 May 2014 20:26
Sunday, 04 August 2013 12:29
Monday, 24 February 2014 17:15
Tuesday, 18 February 2014 16:18
Monday, 23 December 2013 00:13
Saturday, 29 March 2014 04:43
Wednesday, 18 December 2013 04:59
Thursday, 06 February 2014 00:22
Monday, 26 August 2013 04:10
Monday, 20 January 2014 09:20