BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO : Gudoomiyaha Golaha Guurtida Saleebaan Oo Ka Hadlay Mudaharaadkii Burco " Kuwan La Badalay Waxba Kagama Duwana Kuwixii Hore .. Dagaal Sokeeyana Uma Baahnin,.. +VIDEO

goodooo324-12-2013 Hargeysa (Bnn) DAAWO : Gudoomiyaha Golaha Guurtida Saleebaan Oo Ka Hadlay Mudaharaadkii Burco " Kuwan La Badalay Waxba Kagama Duwana Kuwixii Hore .. Dagaal Sokeeyana Uma Baahnin,..

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 01 August 2013 12:12
Sunday, 17 November 2013 23:18
Friday, 20 June 2014 01:31
Thursday, 17 July 2014 21:40
Tuesday, 08 April 2014 13:57
Monday, 18 November 2013 06:56
Friday, 06 June 2014 08:57
Sunday, 13 October 2013 04:50
Saturday, 07 June 2014 14:03
Monday, 04 August 2014 12:51