BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO : Gudoomiyaha Golaha Guurtida Saleebaan Oo Ka Hadlay Mudaharaadkii Burco " Kuwan La Badalay Waxba Kagama Duwana Kuwixii Hore .. Dagaal Sokeeyana Uma Baahnin,.. +VIDEO

goodooo324-12-2013 Hargeysa (Bnn) DAAWO : Gudoomiyaha Golaha Guurtida Saleebaan Oo Ka Hadlay Mudaharaadkii Burco " Kuwan La Badalay Waxba Kagama Duwana Kuwixii Hore .. Dagaal Sokeeyana Uma Baahnin,..

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 18 June 2014 20:41
Monday, 01 September 2014 07:44
Sunday, 04 May 2014 15:49
Tuesday, 19 November 2013 07:08
Thursday, 12 December 2013 06:10
Sunday, 22 September 2013 13:18
Saturday, 21 September 2013 22:39
Monday, 14 April 2014 04:18
Monday, 02 December 2013 13:54
Monday, 04 August 2014 15:50