BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO : Gudoomiyaha Golaha Guurtida Saleebaan Oo Ka Hadlay Mudaharaadkii Burco " Kuwan La Badalay Waxba Kagama Duwana Kuwixii Hore .. Dagaal Sokeeyana Uma Baahnin,.. +VIDEO

goodooo324-12-2013 Hargeysa (Bnn) DAAWO : Gudoomiyaha Golaha Guurtida Saleebaan Oo Ka Hadlay Mudaharaadkii Burco " Kuwan La Badalay Waxba Kagama Duwana Kuwixii Hore .. Dagaal Sokeeyana Uma Baahnin,..

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 07 May 2014 04:11
Sunday, 27 October 2013 19:35
Monday, 18 November 2013 05:56
Wednesday, 18 December 2013 04:50
Thursday, 17 April 2014 19:03
Friday, 23 May 2014 14:59
Sunday, 13 April 2014 04:01
Tuesday, 20 August 2013 20:52
Thursday, 12 September 2013 10:22
Sunday, 08 June 2014 05:55