BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO Gudoomiye Ku Xigeenka Xisbiga Wadani Qaasim Sheekh Oo Xukuumada iyo Ciidanka RRU da Ku Dhaliilay Dilka Shacabka Ayna U Tudhaynin iyo .. +VIDEO

gudoomiye_kuxigeenka_wadani_qaashim_sheekh
Hargeysa (Bnn) DAAWO Gudoomiye Ku Xigeenka Wadani Qaashin Sheekh Oo Xukuumada iyo Ciidanka RRU da Ku Dhaliilay Dilka Shacabka Ayna U Tudhaynin iyo ..

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 24 August 2013 20:57
Sunday, 05 October 2014 10:02
Monday, 28 October 2013 16:17
Wednesday, 12 February 2014 16:35
Saturday, 11 January 2014 17:42
Wednesday, 16 October 2013 18:46
Saturday, 21 June 2014 18:31
Monday, 19 August 2013 00:23
Tuesday, 07 January 2014 11:43
Thursday, 02 October 2014 11:33