BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO Gudoomiye Ku Xigeenka Xisbiga Wadani Qaasim Sheekh Oo Xukuumada iyo Ciidanka RRU da Ku Dhaliilay Dilka Shacabka Ayna U Tudhaynin iyo .. +VIDEO

gudoomiye_kuxigeenka_wadani_qaashim_sheekh
Hargeysa (Bnn) DAAWO Gudoomiye Ku Xigeenka Wadani Qaashin Sheekh Oo Xukuumada iyo Ciidanka RRU da Ku Dhaliilay Dilka Shacabka Ayna U Tudhaynin iyo ..

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 01 September 2014 08:51
Sunday, 03 August 2014 14:02
Tuesday, 28 January 2014 14:17
Sunday, 27 October 2013 17:34
Tuesday, 03 June 2014 23:10
Tuesday, 11 March 2014 11:07
Wednesday, 02 July 2014 23:47
Thursday, 29 May 2014 07:23
Saturday, 12 July 2014 11:00
Saturday, 15 February 2014 12:13