BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO "Dabinkii Barigii Rayaale Loo Dhigay Weeyi ,Gudoomiye Kuxigeen iyo Kugeenka Labaad Midna Dastuurka Kuma Jiro "Wasiirkii Hore Ee Warfaafinta Boobe Yuusuf Ducaale VIDEO

boobe_yuusuf_ducaale
Hargeysa (Bnn) Dabinkii Barigii Rayaale Loo Dhigay Weeyi Gudoomiye Kuxigeen iyo Kugeenka Labaad Midna Dastuurka Kuma Jiro

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 29 October 2013 14:04
Monday, 14 October 2013 18:26
Saturday, 22 March 2014 13:32
Monday, 30 September 2013 12:28
Saturday, 05 April 2014 04:09
Thursday, 03 April 2014 04:38
Thursday, 23 January 2014 10:56
Saturday, 25 January 2014 01:13
Sunday, 08 December 2013 20:50
Friday, 24 January 2014 11:06