BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO "Madaxweyne Khamro Ayaad Cabsaneyd, Kala Garasahana Maad Laheyn .. " Madaxweynaha Dalka Ruushka Oo Nin Aan La Kala Garan Aadna Iskugu Eeg Yihiin Lagu Qalday: DAAWO ADAA YAABI DOONE +VIDEO

butin_iyo_nin_u_eeg
25-12-2013 Moskow (Bnn) Mudane Madaxweyne Khamro Ayaad Cabsaneyd, Kala Garasahana Maad Laheyn, Madaxweynaha Dalka Ruushka Oo Nin Aan La Kala Garan Aadna Iskugu Eeg Yihiin Lagu Qalday

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 24 April 2014 07:53
Sunday, 12 January 2014 16:22
Friday, 04 October 2013 17:51
Friday, 18 October 2013 13:25
Sunday, 17 August 2014 12:46
Sunday, 10 November 2013 06:52
Thursday, 05 December 2013 13:05
Monday, 30 September 2013 04:29
Monday, 18 August 2014 09:14
Tuesday, 18 March 2014 09:50