BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO "Madaxweyne Khamro Ayaad Cabsaneyd, Kala Garasahana Maad Laheyn .. " Madaxweynaha Dalka Ruushka Oo Nin Aan La Kala Garan Aadna Iskugu Eeg Yihiin Lagu Qalday: DAAWO ADAA YAABI DOONE +VIDEO

butin_iyo_nin_u_eeg
25-12-2013 Moskow (Bnn) Mudane Madaxweyne Khamro Ayaad Cabsaneyd, Kala Garasahana Maad Laheyn, Madaxweynaha Dalka Ruushka Oo Nin Aan La Kala Garan Aadna Iskugu Eeg Yihiin Lagu Qalday

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 24 August 2014 19:15
Sunday, 17 August 2014 20:12
Monday, 16 September 2013 21:55
Sunday, 13 October 2013 04:50
Wednesday, 22 January 2014 14:04
Tuesday, 17 June 2014 15:03
Saturday, 28 December 2013 23:25
Saturday, 30 November 2013 20:18
Wednesday, 16 July 2014 16:40
Sunday, 24 November 2013 06:43