BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO "Madaxweyne Khamro Ayaad Cabsaneyd, Kala Garasahana Maad Laheyn .. " Madaxweynaha Dalka Ruushka Oo Nin Aan La Kala Garan Aadna Iskugu Eeg Yihiin Lagu Qalday: DAAWO ADAA YAABI DOONE +VIDEO

butin_iyo_nin_u_eeg
25-12-2013 Moskow (Bnn) Mudane Madaxweyne Khamro Ayaad Cabsaneyd, Kala Garasahana Maad Laheyn, Madaxweynaha Dalka Ruushka Oo Nin Aan La Kala Garan Aadna Iskugu Eeg Yihiin Lagu Qalday

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 21 October 2013 19:55
Tuesday, 20 August 2013 11:20
Sunday, 29 December 2013 16:39
Wednesday, 11 December 2013 23:42
Saturday, 25 January 2014 15:15
Monday, 30 September 2013 05:46
Monday, 13 January 2014 11:15
Thursday, 21 November 2013 05:01
Monday, 19 August 2013 21:00
Friday, 13 December 2013 04:25