BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

SAWIRKA MAANTA:Sawir Xiiso Badan Oo Ka Hadlaya Isgaad Gaadka Iyo Doorashada Puntland Oo Amin Arts Ku Muujiyay Faroole Iyo Wiilkiisa Oo Dabin Dhigtay

24_DEC_2013_copy

25-12-2013 (BNN) Sawir Xiiso Badan Oo Ka Hadlaya Isgaad Gaadka Iyo Doorashada Puntland Oo Amin Arts Ku Muujiyay Faroole Oo Dabin Dhigtay

24_DEC_2013_copy

 

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 15 March 2014 12:48
Tuesday, 05 August 2014 15:22
Sunday, 09 March 2014 21:34
Friday, 07 February 2014 10:44
Tuesday, 24 December 2013 05:23
Monday, 04 August 2014 10:03
Saturday, 17 May 2014 23:27
Saturday, 07 June 2014 15:41
Monday, 15 September 2014 17:02
Monday, 07 October 2013 20:02