BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

SAWIRKA MAANTA:Sawir Xiiso Badan Oo Ka Hadlaya Isgaad Gaadka Iyo Doorashada Puntland Oo Amin Arts Ku Muujiyay Faroole Iyo Wiilkiisa Oo Dabin Dhigtay

24_DEC_2013_copy

25-12-2013 (BNN) Sawir Xiiso Badan Oo Ka Hadlaya Isgaad Gaadka Iyo Doorashada Puntland Oo Amin Arts Ku Muujiyay Faroole Oo Dabin Dhigtay

24_DEC_2013_copy

 

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 12 September 2013 04:33
Saturday, 22 February 2014 23:49
Tuesday, 18 March 2014 10:57
Sunday, 19 January 2014 07:05
Tuesday, 24 September 2013 14:06
Wednesday, 02 October 2013 15:33
Monday, 02 September 2013 04:38
Friday, 20 December 2013 06:40
Monday, 19 August 2013 09:10
Tuesday, 27 August 2013 17:23