BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

SAWIRKA MAANTA:Sawir Xiiso Badan Oo Ka Hadlaya Isgaad Gaadka Iyo Doorashada Puntland Oo Amin Arts Ku Muujiyay Faroole Iyo Wiilkiisa Oo Dabin Dhigtay

24_DEC_2013_copy

25-12-2013 (BNN) Sawir Xiiso Badan Oo Ka Hadlaya Isgaad Gaadka Iyo Doorashada Puntland Oo Amin Arts Ku Muujiyay Faroole Oo Dabin Dhigtay

24_DEC_2013_copy

 

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 18 March 2014 10:14
Sunday, 22 December 2013 08:39
Tuesday, 04 March 2014 08:02
Thursday, 31 October 2013 18:32
Wednesday, 29 January 2014 02:37
Sunday, 08 June 2014 06:46
Monday, 02 June 2014 20:12
Thursday, 15 May 2014 08:37
Thursday, 01 May 2014 04:13
Tuesday, 13 May 2014 12:32