DAAWO: QURBA-JOOG & QALBI-DHOOF :Waa Film Cusub Oo ay jilayaan Wiilal iyo Gabdho Soomaali ah Oo lagu Matalay Dalka Australia +VIDEO

jilaaga_gurbo_joogta25-12-2013 London (Bnn)  film cusub oo lagu jilay ama lagu matalay dalka Australia oo ay wiilal iyo gabdho soomaali ah matalayaan ayaa markii u horeysay lagu dhigay mid ka mid ah shaneemooyinka waa weyn ee dalkaasi , filmkan oo ka turjumaya qurbajoogta iyo qalbi dhoofka ayaa xambaarsan qiso cajiib ah..

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 02 October 2013 18:19
Thursday, 06 February 2014 21:35
Wednesday, 07 May 2014 15:04
Tuesday, 18 February 2014 15:59
Saturday, 10 May 2014 20:08
Sunday, 02 February 2014 18:43
Monday, 28 October 2013 17:30
Wednesday, 12 March 2014 08:20
Saturday, 10 August 2013 10:46
Monday, 28 April 2014 04:27