DAAWO: QURBA-JOOG & QALBI-DHOOF :Waa Film Cusub Oo ay jilayaan Wiilal iyo Gabdho Soomaali ah Oo lagu Matalay Dalka Australia +VIDEO

jilaaga_gurbo_joogta25-12-2013 London (Bnn)  film cusub oo lagu jilay ama lagu matalay dalka Australia oo ay wiilal iyo gabdho soomaali ah matalayaan ayaa markii u horeysay lagu dhigay mid ka mid ah shaneemooyinka waa weyn ee dalkaasi , filmkan oo ka turjumaya qurbajoogta iyo qalbi dhoofka ayaa xambaarsan qiso cajiib ah..

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 28 August 2013 17:39
Thursday, 22 August 2013 04:32
Monday, 06 January 2014 22:18
Friday, 17 January 2014 02:19
Tuesday, 14 January 2014 18:26
Friday, 02 August 2013 07:02
Sunday, 30 March 2014 10:20
Friday, 21 February 2014 13:03
Monday, 26 August 2013 14:08
Tuesday, 31 December 2013 14:53