BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO :Shirkii Dooda Qaran Ee Sadexda Xisbi Qaran Ee UCID, Wadani iyo Kulmiye Oo Ku Heshiiyeen In Laga Badalo Shirka Magaca Dood Qaran Loona Bixiyay .. +VIDEO

dood_qaran_oo_laga_hesheeyay
25-12-2013 Hargeysa (Bnn) Acadamiga Nabada iyo Horumarinta SomalilandOo Goordhaweyd Shaaciyay Shirkii Dood Qaran In La Isku Afgartay In Laga Badalo Magaca Loona Bixiyay Cilmi Baadhista.

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 09 November 2013 01:29
Tuesday, 10 June 2014 06:19
Monday, 11 November 2013 06:33
Friday, 20 December 2013 12:09
Wednesday, 18 December 2013 02:02
Sunday, 06 October 2013 16:48
Thursday, 20 February 2014 10:05
Sunday, 12 January 2014 11:30
Saturday, 14 September 2013 10:51
Friday, 06 December 2013 05:40