BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO :Shirkii Dooda Qaran Ee Sadexda Xisbi Qaran Ee UCID, Wadani iyo Kulmiye Oo Ku Heshiiyeen In Laga Badalo Shirka Magaca Dood Qaran Loona Bixiyay .. +VIDEO

dood_qaran_oo_laga_hesheeyay
25-12-2013 Hargeysa (Bnn) Acadamiga Nabada iyo Horumarinta SomalilandOo Goordhaweyd Shaaciyay Shirkii Dood Qaran In La Isku Afgartay In Laga Badalo Magaca Loona Bixiyay Cilmi Baadhista.

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 22 August 2014 08:26
Thursday, 28 August 2014 12:27
Saturday, 22 February 2014 08:03
Sunday, 17 August 2014 09:04
Wednesday, 23 July 2014 13:22
Sunday, 19 October 2014 15:28
Sunday, 13 April 2014 22:52
Thursday, 08 August 2013 09:58
Thursday, 26 June 2014 19:10
Sunday, 11 May 2014 12:41