BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO :Shirkii Dooda Qaran Ee Sadexda Xisbi Qaran Ee UCID, Wadani iyo Kulmiye Oo Ku Heshiiyeen In Laga Badalo Shirka Magaca Dood Qaran Loona Bixiyay .. +VIDEO

dood_qaran_oo_laga_hesheeyay
25-12-2013 Hargeysa (Bnn) Acadamiga Nabada iyo Horumarinta SomalilandOo Goordhaweyd Shaaciyay Shirkii Dood Qaran In La Isku Afgartay In Laga Badalo Magaca Loona Bixiyay Cilmi Baadhista.

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 30 September 2013 18:01
Tuesday, 14 January 2014 14:23
Wednesday, 28 May 2014 16:42
Wednesday, 30 July 2014 13:39
Saturday, 27 September 2014 07:32
Friday, 13 December 2013 06:10
Wednesday, 12 February 2014 10:55
Thursday, 04 September 2014 15:00
Friday, 20 December 2013 07:10
Tuesday, 04 February 2014 16:58