BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

HARGEYSA:Qareenada Somaliland oo Si Ba'an U Dhaliilay Wasiirka Cadaalada Iyo Maamulka Siilaanyo Sheegayna in Garsoorka Dalku aanu Madaxbanaaney DHAGAYSO SHIRJARAAID

fff-400x30025-12-2013 Hargeysa (Bnn)  Qareenada Somaliland oo Si Ba'an U Dhaliilay Wasiirka Cadaalada Sheegayna in Garsoorka Dalku aanu Madaxbanaaney

Halkan Ka Dhagayso

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 09 January 2014 12:34
Sunday, 29 December 2013 19:57
Sunday, 05 January 2014 11:59
Tuesday, 05 November 2013 19:22
Tuesday, 04 March 2014 08:14
Friday, 29 November 2013 20:53
Friday, 02 August 2013 05:41
Saturday, 08 March 2014 16:09
Thursday, 13 February 2014 10:21
Tuesday, 11 March 2014 01:21