BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

HARGEYSA:Qareenada Somaliland oo Si Ba'an U Dhaliilay Wasiirka Cadaalada Iyo Maamulka Siilaanyo Sheegayna in Garsoorka Dalku aanu Madaxbanaaney DHAGAYSO SHIRJARAAID

fff-400x30025-12-2013 Hargeysa (Bnn)  Qareenada Somaliland oo Si Ba'an U Dhaliilay Wasiirka Cadaalada Sheegayna in Garsoorka Dalku aanu Madaxbanaaney

Halkan Ka Dhagayso

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 18 November 2013 20:09
Sunday, 22 September 2013 17:27
Thursday, 27 February 2014 16:33
Monday, 23 December 2013 18:31
Saturday, 07 September 2013 23:03
Tuesday, 17 December 2013 15:37
Sunday, 06 April 2014 04:02
Thursday, 10 April 2014 00:39
Monday, 02 September 2013 00:44
Saturday, 08 February 2014 13:54