BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Muqdisho:Waftigii Dawlada Somaliya U Dirtay Qaboojinta Dagaalka Beelaha Shabeelada Hoose Ku Dhexmaray Oo Muqdisho Kusoo Labaatay (SAWIRO)

wafti225.12.2013 (BNN) Dawlada Somaliya ayaa wafti balaadhan oo uu hogaaminayo wasiirka Gaashaandhiga iyo xildhibaano ka kooban beelaha ku dagaalamaya Shabeelada Hoose u dirtay deegaanadasi.Waftigani ayaa sheegay in ay ku guulaysteen daminta shaqaaqadaasi isla markana kusoo laabteen Muqdisho.

wafti6wafti2wafti3wafti4wafti5Wafti1

 

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 06 February 2014 23:49
Monday, 28 October 2013 00:20
Saturday, 11 January 2014 12:45
Wednesday, 11 September 2013 21:09
Tuesday, 15 April 2014 13:50
Thursday, 30 January 2014 16:07
Monday, 02 September 2013 20:13
Wednesday, 02 April 2014 17:53
Saturday, 18 January 2014 23:27
Tuesday, 12 November 2013 14:34