BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Muqdisho:Waftigii Dawlada Somaliya U Dirtay Qaboojinta Dagaalka Beelaha Shabeelada Hoose Ku Dhexmaray Oo Muqdisho Kusoo Labaatay (SAWIRO)

wafti225.12.2013 (BNN) Dawlada Somaliya ayaa wafti balaadhan oo uu hogaaminayo wasiirka Gaashaandhiga iyo xildhibaano ka kooban beelaha ku dagaalamaya Shabeelada Hoose u dirtay deegaanadasi.Waftigani ayaa sheegay in ay ku guulaysteen daminta shaqaaqadaasi isla markana kusoo laabteen Muqdisho.

wafti6wafti2wafti3wafti4wafti5Wafti1

 

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 20 April 2014 15:05
Saturday, 04 January 2014 11:20
Wednesday, 25 September 2013 03:39
Tuesday, 20 August 2013 20:40
Wednesday, 29 January 2014 12:24
Saturday, 22 February 2014 15:54
Wednesday, 30 October 2013 17:59
Saturday, 26 April 2014 11:24
Monday, 30 June 2014 13:28
Saturday, 01 February 2014 01:16