BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Muqdisho:Waftigii Dawlada Somaliya U Dirtay Qaboojinta Dagaalka Beelaha Shabeelada Hoose Ku Dhexmaray Oo Muqdisho Kusoo Labaatay (SAWIRO)

wafti225.12.2013 (BNN) Dawlada Somaliya ayaa wafti balaadhan oo uu hogaaminayo wasiirka Gaashaandhiga iyo xildhibaano ka kooban beelaha ku dagaalamaya Shabeelada Hoose u dirtay deegaanadasi.Waftigani ayaa sheegay in ay ku guulaysteen daminta shaqaaqadaasi isla markana kusoo laabteen Muqdisho.

wafti6wafti2wafti3wafti4wafti5Wafti1

 

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 26 August 2013 00:59
Monday, 12 May 2014 16:42
Wednesday, 26 March 2014 11:57
Wednesday, 21 August 2013 01:56
Thursday, 30 January 2014 19:44
Thursday, 27 February 2014 06:54
Monday, 16 June 2014 07:31
Wednesday, 22 January 2014 15:48
Wednesday, 26 February 2014 08:07
Monday, 23 December 2013 20:55