BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Muqdisho:Waftigii Dawlada Somaliya U Dirtay Qaboojinta Dagaalka Beelaha Shabeelada Hoose Ku Dhexmaray Oo Muqdisho Kusoo Labaatay (SAWIRO)

wafti225.12.2013 (BNN) Dawlada Somaliya ayaa wafti balaadhan oo uu hogaaminayo wasiirka Gaashaandhiga iyo xildhibaano ka kooban beelaha ku dagaalamaya Shabeelada Hoose u dirtay deegaanadasi.Waftigani ayaa sheegay in ay ku guulaysteen daminta shaqaaqadaasi isla markana kusoo laabteen Muqdisho.

wafti6wafti2wafti3wafti4wafti5Wafti1

 

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 16 December 2013 19:06
Friday, 07 February 2014 19:51
Friday, 25 July 2014 18:01
Wednesday, 23 April 2014 11:59
Saturday, 31 May 2014 14:41
Wednesday, 15 January 2014 13:03
Saturday, 28 December 2013 17:45
Friday, 29 August 2014 20:35
Saturday, 11 January 2014 18:12
Wednesday, 23 October 2013 10:50