BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO "Barlamaanka Waxan Leenahay Waa iney Ku Dagaalamaan Sareynta Sharciga .. Madaxweynuhu .. " Gudoomiyaha Ururka Qareenada Somaliland +VIDEO

GUDOOMIYAHA_ururka_Qareenada_SLe3
25-12-2013 Hargeysa (Bnn) "Baarlamaanka Waxaan Leenahay Waainey Ku Dagaalamaan Sareynta Sharciga .. Madaxweynuhu .. " Gudoomiyaha Ururka Qareenada Somaliland

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 03 August 2013 17:40
Sunday, 15 September 2013 14:09
Sunday, 29 September 2013 00:37
Sunday, 06 July 2014 18:26
Monday, 31 March 2014 21:06
Monday, 18 November 2013 06:44
Wednesday, 08 January 2014 02:09
Wednesday, 28 May 2014 13:05
Sunday, 19 January 2014 11:41
Sunday, 27 October 2013 04:42