BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO "Barlamaanka Waxan Leenahay Waa iney Ku Dagaalamaan Sareynta Sharciga .. Madaxweynuhu .. " Gudoomiyaha Ururka Qareenada Somaliland +VIDEO

GUDOOMIYAHA_ururka_Qareenada_SLe3
25-12-2013 Hargeysa (Bnn) "Baarlamaanka Waxaan Leenahay Waainey Ku Dagaalamaan Sareynta Sharciga .. Madaxweynuhu .. " Gudoomiyaha Ururka Qareenada Somaliland

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 22 May 2014 16:02
Sunday, 13 July 2014 10:51
Saturday, 22 March 2014 10:48
Wednesday, 09 October 2013 04:41
Thursday, 24 October 2013 13:42
Tuesday, 15 October 2013 22:48
Saturday, 09 November 2013 20:16
Saturday, 05 April 2014 04:03
Monday, 28 April 2014 20:58
Friday, 07 February 2014 20:30