BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO "Barlamaanka Waxan Leenahay Waa iney Ku Dagaalamaan Sareynta Sharciga .. Madaxweynuhu .. " Gudoomiyaha Ururka Qareenada Somaliland +VIDEO

GUDOOMIYAHA_ururka_Qareenada_SLe3
25-12-2013 Hargeysa (Bnn) "Baarlamaanka Waxaan Leenahay Waainey Ku Dagaalamaan Sareynta Sharciga .. Madaxweynuhu .. " Gudoomiyaha Ururka Qareenada Somaliland

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 13 January 2014 11:30
Sunday, 12 January 2014 17:35
Wednesday, 12 March 2014 11:19
Monday, 16 September 2013 07:48
Monday, 25 November 2013 22:19
Friday, 27 December 2013 00:14
Wednesday, 06 November 2013 16:54
Monday, 23 December 2013 01:17
Wednesday, 05 February 2014 21:03
Wednesday, 30 July 2014 12:56