BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO "Barlamaanka Waxan Leenahay Waa iney Ku Dagaalamaan Sareynta Sharciga .. Madaxweynuhu .. " Gudoomiyaha Ururka Qareenada Somaliland +VIDEO

GUDOOMIYAHA_ururka_Qareenada_SLe3
25-12-2013 Hargeysa (Bnn) "Baarlamaanka Waxaan Leenahay Waainey Ku Dagaalamaan Sareynta Sharciga .. Madaxweynuhu .. " Gudoomiyaha Ururka Qareenada Somaliland

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 21 July 2014 14:10
Monday, 25 August 2014 10:11
Tuesday, 15 July 2014 01:28
Friday, 20 December 2013 23:02
Thursday, 21 August 2014 01:30
Tuesday, 04 March 2014 06:56
Wednesday, 14 May 2014 20:00
Saturday, 03 August 2013 09:11
Sunday, 27 April 2014 15:20
Monday, 07 October 2013 15:02