BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO "Barlamaanka Waxan Leenahay Waa iney Ku Dagaalamaan Sareynta Sharciga .. Madaxweynuhu .. " Gudoomiyaha Ururka Qareenada Somaliland +VIDEO

GUDOOMIYAHA_ururka_Qareenada_SLe3
25-12-2013 Hargeysa (Bnn) "Baarlamaanka Waxaan Leenahay Waainey Ku Dagaalamaan Sareynta Sharciga .. Madaxweynuhu .. " Gudoomiyaha Ururka Qareenada Somaliland

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 03 June 2014 17:04
Thursday, 08 August 2013 20:13
Sunday, 05 January 2014 23:48
Saturday, 10 May 2014 10:25
Tuesday, 11 March 2014 11:07
Sunday, 20 October 2013 05:29
Monday, 03 March 2014 22:01
Monday, 31 March 2014 16:12
Saturday, 11 October 2014 16:39
Wednesday, 26 February 2014 08:21