BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO "Barlamaanka Waxan Leenahay Waa iney Ku Dagaalamaan Sareynta Sharciga .. Madaxweynuhu .. " Gudoomiyaha Ururka Qareenada Somaliland +VIDEO

GUDOOMIYAHA_ururka_Qareenada_SLe3
25-12-2013 Hargeysa (Bnn) "Baarlamaanka Waxaan Leenahay Waainey Ku Dagaalamaan Sareynta Sharciga .. Madaxweynuhu .. " Gudoomiyaha Ururka Qareenada Somaliland

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 03 September 2013 18:45
Friday, 08 November 2013 19:46
Friday, 09 August 2013 09:53
Sunday, 22 June 2014 00:16
Monday, 02 September 2013 00:09
Wednesday, 13 November 2013 12:27
Friday, 20 September 2013 01:06
Monday, 21 October 2013 20:15
Sunday, 04 August 2013 12:38
Tuesday, 07 January 2014 09:50