BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO "Barlamaanka Waxan Leenahay Waa iney Ku Dagaalamaan Sareynta Sharciga .. Madaxweynuhu .. " Gudoomiyaha Ururka Qareenada Somaliland +VIDEO

GUDOOMIYAHA_ururka_Qareenada_SLe3
25-12-2013 Hargeysa (Bnn) "Baarlamaanka Waxaan Leenahay Waainey Ku Dagaalamaan Sareynta Sharciga .. Madaxweynuhu .. " Gudoomiyaha Ururka Qareenada Somaliland

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 24 September 2013 10:42
Sunday, 23 February 2014 12:29
Tuesday, 18 March 2014 13:42
Monday, 14 October 2013 00:26
Friday, 24 January 2014 06:44
Friday, 27 December 2013 08:43
Saturday, 02 August 2014 13:19
Saturday, 14 June 2014 11:03
Tuesday, 18 February 2014 11:51
Friday, 06 December 2013 05:41