DAAWO: "Waxaa Ku Dhexjira Bileyska Dad Madaxtooyada Si Gaara Looga Amro Oo La Yidhaah Dadka Xabada Hoos Ugu Dhiga Markay Dhintaan Bay Joojin Doonan Rabshadaha E ." Gud X , Cali Guray +VIDEO

cali_guray_ucid
25-12-2013 Hargeysa (Bnn) DAAWO: "Waxaa Ku Dhexjira Bileyska Dad Madaxtooyada Si Gaara Looga Amro Oo La Yidhaah Dadka Xabada Hoos Ugu Dhiga Markay Dhintaan Bay Joojin Doonan Rabshadaha E ." Gudoomiye X Ucid Cali Guray

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 21 December 2013 05:51
Thursday, 19 September 2013 13:05
Friday, 18 April 2014 21:42
Friday, 15 November 2013 01:08
Friday, 10 January 2014 13:23
Friday, 31 January 2014 21:32
Thursday, 29 May 2014 17:36
Tuesday, 31 December 2013 01:29
Thursday, 03 October 2013 16:10
Tuesday, 14 January 2014 18:26