DAAWO: "Waxaa Ku Dhexjira Bileyska Dad Madaxtooyada Si Gaara Looga Amro Oo La Yidhaah Dadka Xabada Hoos Ugu Dhiga Markay Dhintaan Bay Joojin Doonan Rabshadaha E ." Gud X , Cali Guray +VIDEO

cali_guray_ucid
25-12-2013 Hargeysa (Bnn) DAAWO: "Waxaa Ku Dhexjira Bileyska Dad Madaxtooyada Si Gaara Looga Amro Oo La Yidhaah Dadka Xabada Hoos Ugu Dhiga Markay Dhintaan Bay Joojin Doonan Rabshadaha E ." Gudoomiye X Ucid Cali Guray

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 23 December 2013 00:03
Wednesday, 18 December 2013 05:00
Tuesday, 26 November 2013 09:58
Saturday, 11 January 2014 12:18
Thursday, 08 August 2013 18:40
Tuesday, 08 October 2013 18:01
Wednesday, 22 January 2014 13:05
Friday, 22 November 2013 11:41
Monday, 09 September 2013 11:57
Sunday, 08 September 2013 03:26