DAAWO: "Waxaa Ku Dhexjira Bileyska Dad Madaxtooyada Si Gaara Looga Amro Oo La Yidhaah Dadka Xabada Hoos Ugu Dhiga Markay Dhintaan Bay Joojin Doonan Rabshadaha E ." Gud X , Cali Guray +VIDEO

cali_guray_ucid
25-12-2013 Hargeysa (Bnn) DAAWO: "Waxaa Ku Dhexjira Bileyska Dad Madaxtooyada Si Gaara Looga Amro Oo La Yidhaah Dadka Xabada Hoos Ugu Dhiga Markay Dhintaan Bay Joojin Doonan Rabshadaha E ." Gudoomiye X Ucid Cali Guray

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN

´╗┐
Monday, 30 December 2013 15:01
Monday, 12 August 2013 21:46
Tuesday, 22 April 2014 11:57
Thursday, 05 December 2013 20:27
Tuesday, 13 May 2014 14:03
Monday, 17 February 2014 09:42
Thursday, 26 December 2013 05:11
Tuesday, 24 December 2013 22:52
Wednesday, 19 March 2014 23:31
Saturday, 10 August 2013 22:57