DAAWO: "Waxaa Ku Dhexjira Bileyska Dad Madaxtooyada Si Gaara Looga Amro Oo La Yidhaah Dadka Xabada Hoos Ugu Dhiga Markay Dhintaan Bay Joojin Doonan Rabshadaha E ." Gud X , Cali Guray +VIDEO

cali_guray_ucid
25-12-2013 Hargeysa (Bnn) DAAWO: "Waxaa Ku Dhexjira Bileyska Dad Madaxtooyada Si Gaara Looga Amro Oo La Yidhaah Dadka Xabada Hoos Ugu Dhiga Markay Dhintaan Bay Joojin Doonan Rabshadaha E ." Gudoomiye X Ucid Cali Guray

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 04 August 2014 13:36
Saturday, 30 November 2013 04:59
Monday, 04 November 2013 11:29
Sunday, 13 October 2013 22:12
Sunday, 16 February 2014 19:45
Monday, 24 March 2014 21:04
Monday, 09 September 2013 00:30
Sunday, 18 August 2013 15:10
Tuesday, 29 October 2013 14:31
Friday, 09 May 2014 20:31