DAAWO: "Waxaa Ku Dhexjira Bileyska Dad Madaxtooyada Si Gaara Looga Amro Oo La Yidhaah Dadka Xabada Hoos Ugu Dhiga Markay Dhintaan Bay Joojin Doonan Rabshadaha E ." Gud X , Cali Guray +VIDEO

cali_guray_ucid
25-12-2013 Hargeysa (Bnn) DAAWO: "Waxaa Ku Dhexjira Bileyska Dad Madaxtooyada Si Gaara Looga Amro Oo La Yidhaah Dadka Xabada Hoos Ugu Dhiga Markay Dhintaan Bay Joojin Doonan Rabshadaha E ." Gudoomiye X Ucid Cali Guray

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 11 September 2013 04:00
Friday, 31 January 2014 17:43
Sunday, 05 October 2014 10:47
Monday, 10 March 2014 23:19
Thursday, 26 December 2013 15:10
Wednesday, 29 January 2014 03:42
Saturday, 13 September 2014 09:50
Friday, 13 December 2013 01:26
Tuesday, 26 November 2013 19:00
Friday, 25 July 2014 19:16